Velká šatní skříň Stela, sonoma

Velká šatní Skříň Stela, Sonoma

Velká šatní skříň Stela, sonoma

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Skříně a úložné prostory
Cena:5235.00 Kč
Velká šatní skříň Stela, sonoma 2,5 (50%) 28 hodnocení

  Velká šatní skřín  Korpus v dekoru: dob sonoma  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  135x194x55cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.


 • Šatní skříň Easy Plus, 225 cm, bílá
  Šatní skříň Easy Plus, 225 cm, bílá

  Šatní skříň o šířce 225 cm a se 2 posuvnými dveřmi ze série Easy Plus. Skříň vhodná do jakékoliv moderní ložnice, šatny nebo chodby. V celobílém provedení pro maximální..

  10999.00 Kč
 • Šatní skříň Easy Plus, 270 cm, bílázrcadlo
  Šatní skříň Easy Plus, 270 cm, bílázrcadlo

  Šatní skříň o šířce 270 cm a se 2 posuvnými dveřmi ze série Easy Plus. Skříň vhodná do jakékoliv moderní ložnice, šatny nebo chodby. Bílé plochy v kombinaci se zrcadlem působí..

  15999.00 Kč
 • Šatní skříň Easy Plus, 225 cm, bíláčerné sklo
  Šatní skříň Easy Plus, 225 cm, bíláčerné sklo

  Šatní skříň o šířce 225 cm a se 2 posuvnými dveřmi ze série Easy Plus. Skříň vhodná do jakékoliv moderní ložnice, šatny nebo chodby. Bílé plochy v kombinaci s černým sklem působí..

  12999.00 Kč
 • Předsíňová skříň Astor Cabinet, dubbílá
  Předsíňová skříň Astor Cabinet, dubbílá

  Klasická 2-dveřová skříň může být využita v předsíni nebo kdekoliv jinde. V dubovo-bílé kombinaci...

  1799.00 Kč
 • Šatní skříň Bremen, 181 cm, dub san remo
  Šatní skříň Bremen, 181 cm, dub san remo

  Šatní skříň z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo a bílé barvy. Obsahuje 4 dveře, 2 zrcadla a 8 praktických zásuvek pro přehledné ukládání...

  9999.00 Kč
 • Skříň s regálem Tex, bělená borovice
  Skříň s regálem Tex, bělená borovice

  Program Tex v dekoru bělené borovice je vhodný pro vybavení jakéhokoliv pokoje: pro děti, mladistvé i dospělé. Skříň s regálem...

  3199.00 Kč
 • Úzká skříň Mobi, bílážlutá
  Úzká skříň Mobi, bílážlutá

  Program nábytku Mobi má nápaditě řešenou konstrukci v bílo-žluté kombinaci barev. Hodí se pro zařizování jakéhokoliv pokoje. Úzká skříň...

  2999.00 Kč


Hledáte Úložné a šatní skříňky? V sekci nábytek | skříně a úložné prostory je možné objevit jedinečné velká šatní skříň stela, sonoma!
© 2022Kontakt