Dětský regál regál la 11 (buk)

Dětský Regál Regál La 11 (buk)

Dětský regál regál la 11 (buk)

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Police
Dodavatel:Lamivex
Cena:599.00 Kč
Dětský regál regál la 11 (buk) 2,25 (45%) 23 hodnocení

Hledáte vhodný doplněk do vaší kanceláře, který vám poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň doplní váš stávající nábytek? V jednoduchosti je krása! To přesně vystihuje tento otevřený regál LA 11. Jednoduché provedení vám poskytne přehled o všech uložených věcí a díky přírodnímu dekoru dubu zapadne do každé místnosti a zpříjemní pobyt v ní. Se 2 poličkami najde své uplatnění ať už jako knihovna v pracovně či obývacím pokoji, anebo například jako úložiště hraček v dětském pokoji. Spektrum využití je skutečně široké. Další úložný prostor se hodí vždy, protože je velmi praktickým a někdy i nezbytným pomocníkem v každé domácnosti či kanceláři. Využijte tuto nabídku a pořiďte si tento jedinečný kus nábytku! Výhody: jednoduchý a moderní design kvalitní provedení úložný prostor v podobě 2 poliček příjemný dekor praktický pomocník do každé místnosti Provedení: dekor: buk materiál: laminovaná dřevotříska (LDTD) Dodání: demontováno


 • Dětský regál regál la 13 (buk)
  Dětský regál regál la 13 (buk)

  Pokud máte v obývacím pokoji nedostatek úložného prostoru, možná byste se měli poohlídnout po nějakém regálu. Ten krásně dotváří celistvost obývacího pokoje a poskytuje vám spoustu..

  799.00 Kč
 • Dětský regál la 10 (buk 1796)
  Dětský regál la 10 (buk 1796)

  V jednoduchosti je krása! Tohle rčení přesně vystihuje regál La 10. Jeho jednoduché provedení vám slibuje, že budete mít ve věcech přehled a budete je mít stále na očích. Lákavé je také..

  419.00 Kč
 • Dětský regál caboto - regál (bílá)
  Dětský regál caboto - regál (bílá)

  Designový regál Caboto od značky Halmar skvěle doplní každý interiér a dodá mu moderní vzhled. Tento regál můžete zapnit dekoracemi, které v něm krásně vynikonou. Další možností je..

  1699.00 Kč


Hledáte Knihovny? V sekci nábytek | police je možné objevit jedinečné regál!
© 2020Kontakt