KARE DESIGN Skříň Milano 180 × 110 cm

KARE DESIGN Skříň Milano 180 × 110 Cm

KARE DESIGN Skříň Milano 180 × 110 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:KARE DESIGN
Cena:78841.00 Kč
KARE DESIGN Skříň Milano 180 × 110 cm 2,75 (55%) 28 hodnocení

Skříň Milano je vyrobena z vybraných materiálů v tradici nejlepšího italského designu nábytku. Praktická skříň poskytuje velkorysý úložný prostor, který můžete využít kdekoliv v interiéru. K dispozici je i další nábytek ze stejné nábytkové řady. Krásný designový kousek je vyroben z masivního dubového dřeva v kombinaci s překližkou z topolu a textilu potaženého polyuretanem. Skříň disponuje pomalým dovíráním dveří, nastavitelnou výškou nožiček, šatní tyčí a dlouhými policemi.


 • WOOOD Dřevěná šatní skříň Dennis
  WOOOD Dřevěná šatní skříň Dennis

  Silná a robustní, taková je skříň Dennis. Tato skříň z masivní borovice je lakovaná ocelově šedou barvou a na dveřích má svislé V-drážky. Vnitřek skříně je vyrobený z melaminu a..

  11691.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná skříň Bruut
  WOOOD Dřevěná skříň Bruut

  Dvoudveřová skříň Bruut z kolekce WOOOD je robustní úložná skříň a skvělý doplněk do každé místnosti. Skříň je vyrobena z borovicového dřeva, které má broušený povrch. Základna..

  11691.00 Kč
 • KARE DESIGN Skříň Rivet
  KARE DESIGN Skříň Rivet

  Prádelník Rivet vkusně doplní zejména moderně zařízené pokoje. Ocelový rám z nerezu je po celém obvodu zdoben malými nýty. Korpus komody a její přední plochy jsou z lakovaného MDF..

  21271.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná skříňka Gijs
  WOOOD Dřevěná skříňka Gijs

  Skříňka Gijs je vyrobena z hrubě řezaného dřeva. Povrchová úprava dodává nábytku retro vzhled a mohou být viditelné nerovnosti a malé prasklinky. Každý kus je proto jedinečný. Produkt je..

  8631.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná šatní skříň Connect Basic
  WOOOD Dřevěná šatní skříň Connect Basic

  Na podrobném popisu k produktu Dřevěná šatní skříň Connect Basic pracujeme...

  8631.00 Kč


Hledáte Šatní a úložné skříně? V sekci domov | nábytek | postele a nábytek do ložnice je možné objevit jedinečné kare design skříň milano 180 × 110 cm!
© 2021Kontakt