INTÉRIEURS 86 Pětimístná rozkládací pohovka Liege - pravý roh

INTÉRIEURS 86 Pětimístná Rozkládací Pohovka Liege - Pravý Roh

INTÉRIEURS 86 Pětimístná rozkládací pohovka Liege - pravý roh

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:INTÉRIEURS 86
Cena:57673.00 Kč
INTÉRIEURS 86 Pětimístná rozkládací pohovka Liege - pravý roh 3 (60%) 29 hodnocení

Použité materiály: strukturovaná tkanina, masivní borovicové dřevo, čalounická lepenka, dřevotříska, černé kovové nožičky.Celkové rozměry – délka 297 × šířka 220 × výška 90 cm, rozměr na spaní – 140 × 240 cm, šířka sedadla – 150 cm, výška sedadla od podlahy – 41 cm, hloubka sedadla – 50/91cm.Maximální nosnost: 600 kgMatrace: polyuretánová pěna 30-35 kg/m³.Strukturovaný materiál se zajímavou pletenou texturou. 100% polyesterová , 310g/ m. Příjemné na dotyk. Vysoká odolnost vůči odoru. Velmi jednoše se udržuje.Hodnota Martindale je 45000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Běžné nečistoty a prach pravidelně vysajte vysavačem nastaveným na nízký výkon s jemnou hlavicí, popřípadě jemně otírejte suchou utěrkou. Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou určeny pro daný typ materiálu. Nečistoty způsobené tekutinami či mastné skvrny urychleně odstraňte vlhkým hadrem, teplou vodou a šetrným čistícím prostředkem. Nikdy nesušte fénem, žehličkou, či jiným agresivním tepelným zdrojem. Nábytek udržujte v dostatečné vzdálenosti od topného zařízení (cca 60 cm). Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky na bázi bělidel a amoniaku.


 • Křeslo Orion, šedo-hnědá tkaninaekokůže
  Křeslo Orion, šedo-hnědá tkaninaekokůže

  Zaoblené tvary, prostorné sezení a vysoký opěrák jsou charakteristické pro model křesla Orion. Potaženo v šedo-hnědé kombinaci tkaniny a ekokůže...

  8999.00 Kč
 • Křeslo Avignon, červená látka
  Křeslo Avignon, červená látka

  Atraktivní křeslo do obývacího pokoje - navrženo podle aktuálních trendů. Oceníte komfortně vypolstrovaný sedák s polohovatelnou opěrkou hlavy, díky které si přizpůsobíte pohodlí podle..

  8999.00 Kč
 • Prodloužené křeslo Bern, světlá šedášedávzor
  Prodloužené křeslo Bern, světlá šedášedávzor

  Krásné prodloužené křeslo v luxusním stylu nabízí prostorné a komfortní sezení s opěrnými polštáři. Šedé odstíny příjemného potahového materiálu doplňuje polštářový vzor..

  13499.00 Kč


Hledáte Pohovky? V sekci domov | nábytek | křesla a pohovky je možné objevit jedinečné intÉrieurs 86 pětimístná rozkládací pohovka liege - pravý roh!
© 2021Kontakt