Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C

Exkluzivní Nábytek Marosa Jídelní Nábytek C

Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Jídelní nábytek
Cena:76671.00 Kč
Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C 2,25 (45%) 26 hodnocení

  Luxusní bytový nábytek z dřevěné dýhy v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava C zahrnuje: jídelní stůl 205cm + 5x křeslo + komoda velká  Dodáváme v dekoru olej přírodní jako na fotografii  Kombinace dýhy a masivu vytváří přirozeně krásný nábytek  Součástí je LED osvětlení  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu    Upozornujeme, že se jedná o dýhu ze starého dubového dřeva, kdy se zde mohou objevovat nepravidelnosti dřeva jako jsou suky atd. Jedná se o přirzenou vlastnost dřeva.    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. jednotlivé elementy v souvisejícím zboží     


 • Exkluzivní masivní nábytek Sesto jídelní nábytek C
  Exkluzivní masivní nábytek Sesto jídelní nábytek C

    Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava C zahrnuje: 4x jídelní židle SE.K1 + jídelní stůl SE.1063 + komoda..

  84928.00 Kč
 • Exkluzivní masivní nábytek Sesto TV stolek SE.1049
  Exkluzivní masivní nábytek Sesto TV stolek SE.1049

    Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v provedení dubové dřevo  Nábytek je dodáván ve smontovaném..

  10025.00 Kč
 • TV stolek Limassol 115
  TV stolek Limassol 115

    Velmi moderní bytový nábytek Limassol  Dodáváme v dekoru bílý mat + dub wotan  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí Parametry: (šířka x výška x..

  2511.00 Kč
 • TV stolek Lisboa - 03
  TV stolek Lisboa - 03

    Moderně pojatý design bytového nábytku  Dodáváme v dekoru northland + dub sonoma trufla  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x..

  3530.00 Kč
 • TV stolek Sponge 51
  TV stolek Sponge 51

    Luxusní moderní bytový systém Sponge  Korpus: borovice norská  Dvířka: bílý lesk MDF   Další elementy lze dokoupit  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou..

  5520.00 Kč


Hledáte Moderní jídelní nábytek? V sekci jídelna | jídelní nábytek je možné objevit jedinečné exkluzivní nábytek marosa jídelní nábytek c!
© 2021Kontakt