Botník botník tarso (dřevo, šedá)

Botník Botník Tarso (dřevo, šedá)

Botník botník tarso (dřevo, šedá)

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro domácnosti
Dodavatel:Halmar
Cena:1799.00 Kč
Botník botník tarso (dřevo, šedá) 4 (80%) 19 hodnocení

Botník Tarso Praktický botník Tarso umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben ze dřeva, které zajišťuje jeho odolnost, stabilitu a dlouhou životnost. Výhodou botníku je pohodlná lavice z látky, na kterou se můžete při obouvání posadit. Výhody: praktický odkládací prostor snadná manipulace stabilní konstrukce dlouhá životnost sedák z látky Provedení: materiál: dřevo, látka dekor: dřevo, šedá hmotnost: 9,1 kg rozměry: 100x50x30 cm Dodání: demontováno 1 samostatný balík: 102x20x40 cm, 9,1 kg


 • Botník botník menkan (bílá)
  Botník botník menkan (bílá)

  Botník Menkan Praktický botník Menkan umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Botník je vyroben z..

  4499.00 Kč
 • Botník botník jerico třípatrový
  Botník botník jerico třípatrový

  Botník Jerico Botník Jerico poskytuje jednoduché a stylové řešení pro vaši obuv. Vzhledem ke své velikosti umožňuje usporu prostoru a také díky zvoleným materiálům (zejména rošty) snadnou..

  699.00 Kč
 • Kuchyňská protilinka emilia 200 cm (bílá)
  Kuchyňská protilinka emilia 200 cm (bílá)

  Praktická protilinka Emilia Pokud uvažujete o doplnění vaší stávající kuchyňské linky o další prakticky členěný úložný prostor a plochu pro přípravu pokrmů, protilinka Emilia s..

  6999.00 Kč
 • Keramická váza vk70 stříbrná (35 cm)
  Keramická váza vk70 stříbrná (35 cm)

  Keramická váza VK70 Praktická keramická váza VK70 bude dotvářet hezkou atmosféru a stane se vhodným doplňkem vašeho domova. Zaujme především svým elegantním tvarem. Vhodná je pro živé i..

  439.00 Kč
 • Kuchyňský ostrůvek brick 120x90 cm (černá, dub craft)
  Kuchyňský ostrůvek brick 120x90 cm (černá, dub craft)

  Kuchyňský ostrůvek Brick Koupí kuchyňského ostrůvku Brick skvěle vyřešíte váš kuchyňský prostor a doplníte ho o praktický doplněk. Ostrůvek je konstrukčně pevný a stabilní. Tvoří..

  11999.00 Kč
 • Rovná kuchyně emilia 240 cm (bílá vysoký leskčerná)
  Rovná kuchyně emilia 240 cm (bílá vysoký leskčerná)

  Udělejte si reálnou představu o kuchyni Emilia na základě naší video recenze Ve videu je zobrazena kuchyně Emilia s odlišnou velikostí a sestavou skříněk. Dekor skříněk, praktické funkce,..

  12999.00 Kč


Hledáte Regály na obuv a botníky? V sekci dům a zahrada | potřeby pro domácnosti | uskladnění a uspořádání | uskladnění oblečení je možné objevit jedinečné botník botník tarso (dřevo, šedá)!
© 2021Kontakt