Botník botník jerico (dub, černá)

Botník Botník Jerico (dub, černá)

Botník botník jerico (dub, černá)

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro domácnosti
Dodavatel:Halmar
Cena:599.00 Kč
Botník botník jerico (dub, černá) 5 (100%) 29 hodnocení

Botník Jerico Pokud hledáte praktický a jednoduchý prostor pro uskladnění vašich bot, botník Jerico je to pravé! Díky své hmotnosti a rozměrům nezabere mnoho místa a dá se s ním snadno manipulovat. Botník je vyroben z LDTD a oceli, což jsou kvalitní a odolné materiály, které zajišťují jeho stabilitu a dlouhou životnost. Výhody: praktický úložný prostor vyroben z kvalitních materiálů stabilní konstrukce dlouhá životnost Provedení: materiál horní police: LDTD dekor horní police: dub materiál konstrukce: ocel dekor konstrukce: černá barva hmotnost: 3,8 kg rozměry: 63x43x30 cm Dodání: demontováno 1 samostatný balík: 67x36x8 cm, 4 kg


  • Botník botník abrego (dřevo, černá)
    Botník botník abrego (dřevo, černá)

    Botník Abrego Praktický botník Abrego umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je..

    1199.00 Kč


Hledáte Regály na obuv a botníky? V sekci dům a zahrada | potřeby pro domácnosti | uskladnění a uspořádání | uskladnění oblečení je možné objevit jedinečné botník botník jerico (dub, černá)!
© 2021Kontakt