Botník SEBER TYP 2, 3-řadový, bílá

Botník SEBER TYP 2, 3-řadový, Bílá

Botník SEBER TYP 2, 3-řadový, bílá

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro domácnosti
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:2309.00 Kč
Botník SEBER TYP 2, 3-řadový, bílá 3,5 (70%) 24 hodnocení

Botník SEBER TYP 2 v bílém provedení, 3-řadový. Materiál: MDF / dřevotříska. Výklopný Dodáváme v demontu. Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu!


 • Botník laura 2 - botník (buk)
  Botník laura 2 - botník (buk)

  Botník Laura je klasického vzhledu a potěší všechny, kteří milují jednoduchost a krásu přírodních barev dřeva. Botník Laura má mnoho úložného prostoru. Disponuje policí a dvířky. Ať..

  999.00 Kč
 • Botník botník jerico (dub, černá)
  Botník botník jerico (dub, černá)

  Botník Jerico Pokud hledáte praktický a jednoduchý prostor pro uskladnění vašich bot, botník Jerico je to pravé! Díky své hmotnosti a rozměrům nezabere mnoho místa a dá se s ním snadno..

  599.00 Kč
 • Botník botník salgar (dub sonoma, stříbrná)
  Botník botník salgar (dub sonoma, stříbrná)

  Botník Salgar Praktický botník Salgar umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je..

  1199.00 Kč
 • Botník botník frontino mini (dřevo, šedá)
  Botník botník frontino mini (dřevo, šedá)

  Botník Frontino mini Praktický botník Frontino mini zaujme především svou velikostí. Je prostorově skladný a nabízí zmenšenou odkládací plochu. Design botníku je velice prostý, zároveň..

  719.00 Kč
 • Botník botník frontino (dřevo, šedá)
  Botník botník frontino (dřevo, šedá)

  Botník Frontino Praktický botník Frontino umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je..

  869.00 Kč


Hledáte Regály na obuv a botníky? V sekci dům a zahrada | potřeby pro domácnosti | uskladnění a uspořádání | uskladnění oblečení je možné objevit jedinečné botník seber typ 2, 3-řadový, bílá!
© 2021Kontakt