Botník Jerico (dub, černá)

Botník Jerico (dub, černá)

Botník Jerico (dub, černá)

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro domácnosti
Dodavatel:HENRY STYLE
Cena:649.00 Kč
Botník Jerico (dub, černá) 4,75 (95%) 32 hodnocení

Botník JericoPokud hledáte praktický a jednoduchý prostor pro uskladnění vašich bot, botník Jerico je to pravé! Díky své hmotnosti a rozměrům nezabere mnoho místa a dá se s ním snadno manipulovat. Botník je vyroben z LDTD a oceli, což jsou kvalitní a odolné materiály, které zajišťují jeho stabilitu a dlouhou životnost. Výhody:praktický úložný prostorvyroben z kvalitních materiálůstabilní konstrukcedlouhá životnost Provedení:materiál horní police: LDTDdekor horní police: dubmateriál konstrukce: oceldekor konstrukce: černá barvahmotnost: 3,8 kgrozměry: 63x43x30 cm Dodání:demontováno1 samostatný balík: 67x36x8 cm, 4 kg


 • Botník Tarso mini (dřevo, šedá)
  Botník Tarso mini (dřevo, šedá)

  Botník Tarso miniPraktický botník Tarso mini zaujme především svou velikostí. Je prostorově skladný a nabízí zmenšenou odkládací plochu. Design botníku je velice prostý, zároveň však..

  1199.00 Kč
 • Botník Frontino (dřevo, šedá)
  Botník Frontino (dřevo, šedá)

  Botník Frontino Praktický botník Frontino umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je..

  999.00 Kč


Hledáte Regály na obuv a botníky? V sekci dům a zahrada | potřeby pro domácnosti | uskladnění a uspořádání | uskladnění oblečení je možné objevit jedinečné botník jerico (dub, černá)!
© 2021Kontakt