Botník Fonte (dub wotan, grafit)

Botník Fonte (dub Wotan, Grafit)

Botník Fonte (dub wotan, grafit)

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro domácnosti
Dodavatel:HENRY STYLE
Cena:2199.00 Kč
Botník Fonte (dub wotan, grafit) 4 (80%) 37 hodnocení

Moderní botník Fonte Botník Fonte je praktický pomocník, který se může pochlubit příjemným vzhledem a stabilní konstrukcí. Již při vchodě do předsíně upoutá svým moderním designem v dekoru dubu. Jeho dvířka umožňují snadnou manipulaci a ukrývají pět poliček, nabízející dostatek úložného prostoru pro vaše boty. Botník byl vyroben z kvalitních laminovaných dřevotřískových desek (LDTD), které jsou známy svojí snadnou údržbou a vysokou odolností. Výhody: moderní a praktický botník stabilní konstrukce velká odolnost a snadná údržba povrchu velkorysý úložný prostor Provedení: materiál: LDTD dekor: dub počet poliček: 5 rozměry: 69x36x120 cm hmotnost: 40 kg Dodání: demontováno 2 samostatné balíky 1 balík: 75x12x37 cm; 20 kg 2 balík: 124x8x41 cm; 21 kg


 • Botník Aster (dub wotan, bílá)
  Botník Aster (dub wotan, bílá)

  Moderní botník AsterBotník Aster je praktický pomocník, který se může pochlubit moderním vzhledem a stabilní konstrukcí. Při jeho výrobě byla použita kvalitní dřevotříska, která..

  1299.00 Kč
 • Laura 2 - Botník (buk)
  Laura 2 - Botník (buk)

  Botník Laura je klasického vzhledu a potěší všechny, kteří milují jednoduchost a krásu přírodních barev dřeva. Botník Laura má mnoho úložného prostoru. Disponuje policí a dvířky. Ať..

  1299.00 Kč
 • Botník Tarso mini (dřevo, šedá)
  Botník Tarso mini (dřevo, šedá)

  Botník Tarso miniPraktický botník Tarso mini zaujme především svou velikostí. Je prostorově skladný a nabízí zmenšenou odkládací plochu. Design botníku je velice prostý, zároveň však..

  1499.00 Kč
 • Botník Frontino (dřevo, šedá)
  Botník Frontino (dřevo, šedá)

  Botník Frontino Praktický botník Frontino umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je..

  1299.00 Kč


Hledáte Regály na obuv a botníky? V sekci dům a zahrada | potřeby pro domácnosti | uskladnění a uspořádání | uskladnění oblečení je možné objevit jedinečné botník fonte (dub wotan, grafit)!
© 2022Kontakt