Vysoký botník Mega 94, bílá

Vysoký Botník Mega 94, Bílá

Vysoký botník Mega 94, bílá

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Komody
Dodavatel:ASKO - NÁBYTEK
Cena:3599.00 Kč
Vysoký botník Mega 94, bílá 3,5 (70%) 42 hodnocení

Vysoký botník z programu Mega v bílém dekoru - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.


 • Nízký botník Mega 82, bílá
  Nízký botník Mega 82, bílá

  Nízký botník z programu Mega v bílém dekoru - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte..

  2349.00 Kč
 • Sada zásuvek (4 ks) Mega 02, buk
  Sada zásuvek (4 ks) Mega 02, buk

  Sada zásuvek (4 ks) z programu Mega v dekoru buk - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a..

  990.00 Kč
 • Středně vysoký botník Mega 93, buk
  Středně vysoký botník Mega 93, buk

  Středně vysoký botník z programu Mega v dekoru buk - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a..

  3499.00 Kč
 • Široká komoda Cuba, dubbílášedápetrolejová
  Široká komoda Cuba, dubbílášedápetrolejová

  Široká úložná komoda z programu Cuba - nábytek s nádechem skandinávského stylu je vyroben v dubovém dřevodekoru a doplněn atraktivní kombinací bílých, šedých a petrolejových ploch...

  6799.00 Kč
 • Skříňka Landwood, bílá
  Skříňka Landwood, bílá

  Skříňka s otočnými dveřmi z programu Landwood - tradičně bílý nábytek s okrasnou římsou v romantickém venkovském stylu. Vytvářejte si tak snadno půvabné interiery s nádechem tradice a..

  2999.00 Kč


Hledáte ? V sekci komody je možné objevit jedinečné botník!
© 2023Kontakt