Botník BARI 1D1S

Botník BARI 1D1S

Botník BARI 1D1S

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro domácnosti
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:3107.00 Kč
Botník BARI 1D1S 4,25 (85%) 26 hodnocení

Botník BARI 1D1S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorný botník je ideální pro uložení vašich sezónních bot. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Nábytek je opatřen černými kovovými úchyty a černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce BARI bude skvěle vynikat v předsíni, jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Rozměry : délka - 80 cm hloubka - 44,5 cm výška - 50,5 cm


  • Lavice s botníkem Industrial S73
    Lavice s botníkem Industrial S73

    Lavici s botníkem Industrial S73 nabízíme skladem v kombinaci rustikálně hnědé desky a matně černého kovového rámu a polic. Botník bude skvěle ladit s industriálně zařízeným interiérem..

    1630.00 Kč


Hledáte Regály na obuv a botníky? V sekci dům a zahrada | potřeby pro domácnosti | uskladnění a uspořádání | uskladnění oblečení je možné objevit jedinečné botník bari 1d1s!
© 2021Kontakt