Botník Amalfi (dřevo)

Botník Amalfi (dřevo)

Botník Amalfi (dřevo)

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro domácnosti
Dodavatel:HENRY STYLE
Cena:499.00 Kč
Botník Amalfi (dřevo) 5 (100%) 31 hodnocení

Botník Amalfi Praktický botník Amalfi umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben z masivního dřeva zajišťují jeho odolnost, stabilitu a dlouhou životnost. Výhody: praktický odkládací prostor snadná manipulace stabilní konstrukce dlouhá životnost Provedení: materiál: masiiv dekor: dřevo hmotnost: 1,9 kg nosnost jednotlivých polic: 5 kg rozměry: 69x41x26 cm Dodání: demontováno 1 samostatný balík: 69x28x5 cm, 2,7 kg


 • Botník Fonte (bílá)
  Botník Fonte (bílá)

  Moderní botník FonteBotník Fonte je praktický pomocník, který se může pochlubit příjemným vzhledem a stabilní konstrukcí. Již při vchodě do předsíně upoutá svým moderním designem v..

  1999.00 Kč
 • Botník Fonte (dub wotan, grafit)
  Botník Fonte (dub wotan, grafit)

  Moderní botník Fonte Botník Fonte je praktický pomocník, který se může pochlubit příjemným vzhledem a stabilní konstrukcí. Již při vchodě do předsíně upoutá svým moderním designem v..

  2199.00 Kč
 • Botník Tresa se 2 dvířky (bílá)
  Botník Tresa se 2 dvířky (bílá)

  Moderní botník Tresa Botník Tresa je praktický pomocník, který se může pochlubit moderním vzhledem a stabilní konstrukcí. Již při vchodě do předsíně upoutá svým moderním designem v..

  5799.00 Kč
 • Botník Tresa se 2 dvířky (buk)
  Botník Tresa se 2 dvířky (buk)

  Moderní botník Tresa Botník Tresa je praktický pomocník, který se může pochlubit moderním vzhledem a stabilní konstrukcí. Již při vchodě do předsíně upoutá svým moderním designem v..

  5799.00 Kč
 • Botník Vilot (dub wotan, grafit)
  Botník Vilot (dub wotan, grafit)

  Botník Vilot Botník Vilot je praktický pomocník, který se může pochlubit svým moderním vzhledem a nadčasovým provedením v dekoru dubu wotan a grafitu, který stylově doplní váš interiér...

  3899.00 Kč
 • Botník Tajo (4 zásuvky, dub wotan, bílá)
  Botník Tajo (4 zásuvky, dub wotan, bílá)

  Botník Tajo Botník Tajo je praktický pomocník, který se může pochlubit svým moderním vzhledem a nadčasovým provedením v bílém a wotan dekoru, který stylově doplní váš interiér. Jeho..

  2299.00 Kč


Hledáte Regály na obuv a botníky? V sekci dům a zahrada | potřeby pro domácnosti | uskladnění a uspořádání | uskladnění oblečení je možné objevit jedinečné botník amalfi (dřevo)!
© 2022Kontakt