Vysoký botník Mega 94, bílá

Vysoký Botník Mega 94, Bílá

Vysoký botník Mega 94, bílá

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Komody
Dodavatel:ASKO - NÁBYTEK
Cena:3599.00 Kč
Vysoký botník Mega 94, bílá 4 (80%) 36 hodnocení

Vysoký botník z programu Mega v bílém dekoru - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.


 • Středně vysoký botník Mega 93, bílá
  Středně vysoký botník Mega 93, bílá

  Středně vysoký botník z programu Mega v bílém dekoru - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a..

  3099.00 Kč
 • Dveře Mega 04, buk
  Dveře Mega 04, buk

  Dveře z programu Mega v dekoru buk - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma..

  499.00 Kč
 • Vysoké dveře Mega 48, buk
  Vysoké dveře Mega 48, buk

  Vysoké dveře z programu Mega v dekoru buk - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si..

  699.00 Kč
 • Středně vysoký botník Mega 93, buk
  Středně vysoký botník Mega 93, buk

  Středně vysoký botník z programu Mega v dekoru buk - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a..

  3099.00 Kč
 • Sada zásuvek (2 ks) Mega 180, buk
  Sada zásuvek (2 ks) Mega 180, buk

  Sada zásuvek (2 ks) z programu Mega v dekoru buk - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a..

  699.00 Kč


Hledáte ? V sekci komody je možné objevit jedinečné botník!
© 2023Kontakt