Zásobník na příbory Tescoma ONLINE

Zásobník Na Příbory Tescoma ONLINE

Zásobník na příbory Tescoma ONLINE

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Tescoma
Cena:539.00 Kč
Zásobník na příbory Tescoma ONLINE 5 (100%) 37 hodnocení

Atraktivní linie kuchyňských pomůcek s akcentovaným využitím bambusového dřeva. Zásobník na příbory ONLINE je vyrobený z prvotřídní keramiky s kvalitní glazurou. Díky bambusové přepážce se 3 oddíly do něj přehledně uložíte jídelní nože, vidličky, lžíce apod. a připravíte je k odebírání při stolování.Charakteristické tvarosloví této skupiny výrobků ONLINE s akcentovaným využitím přírodního bambusového dřeva vnáší do každé domácnosti atraktivní sjednocující prvek.Materiál: přírodní bambusové dřevo, prvotřídní keramika s kvalitní glazurou. Nádobu lze mýt v myčce.


 • Orion Stojan na talíře
  Orion Stojan na talíře

  Stojan na talíře/poklice uloží do kuchyňské skříňky přehledně až 8 talířů, poklic, prkének různé velikosti (cca od velikosti 12 cm do cca 28 cm). Nemusíte ho složitě připevňovat,..

  149.00 Kč
 • Elletipi Příborník UPPO do zásuvky 60 cm, černá
  Elletipi Příborník UPPO do zásuvky 60 cm, černá

  Plastový příborník je určen do kuchyňské zásuvky, se šířkou cca 60 cm. Navržen byl pro maximální racionalizaci vaší zásuvky. Zaoblené hrany jednotlivých přihrádek vám usnadní..

  319.00 Kč
 • Tescoma Prodloužení zásobníku na talíře FlexiSPACE
  Tescoma Prodloužení zásobníku na talíře FlexiSPACE

  Pro přehledné uložení talířů ve skříňkách. Umožňuje navýšení kapacity samostatně dodávaného Zásobníku na talíře  FlexiSPACE o dalších 8 talířů.Spolu se zásobníkem tedy..

  199.00 Kč
 • Wenko Dávkovač saponátu s místem na houbičku Resa
  Wenko Dávkovač saponátu s místem na houbičku Resa

  Vynikající a praktický dávkovač saponátu s místem pro odkládání houbičky nebo drátěnky. Dávkovač zaujme svým elegantním vzhledem. Stylový doplněk, který se hodí do každé kuchyně..

  369.00 Kč
 • Odkapávač na příbory kulatý, 16 x 14 x 16 cm
  Odkapávač na příbory kulatý, 16 x 14 x 16 cm

  Šikovný dělený odkapávač na příbory se 4 otvory, kam je možné vložit běžné nebo steakové příbory, lžičky a další náčiní, které je třeba nechat po umytí odkapat. Otvory v..

  99.00 Kč
 • Curver Organizér do zásuvky Sistemo, 15 x 5 x 7,5 cm
  Curver Organizér do zásuvky Sistemo, 15 x 5 x 7,5 cm

  Kombinovatelný úložný box z řady SISTEMO do zásuvek a pro uložení všeho v domácnosti i v dílně a to nejen pouze na kuchyňské náčiní, ale i na kancelářské potřeby, kosmetické..

  59.00 Kč


Hledáte Odkapávače nádobí? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | organizace kuchyně je možné objevit jedinečné zásobník na příbory tescoma online!
© 2023Kontakt