You2Toys Lust Blue 3 - kroužky na penis modré

You2Toys Lust Blue 3 - Kroužky Na Penis Modré

You2Toys Lust Blue 3 - kroužky na penis modré

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vibrátory
Dodavatel:4HOME
Cena:199.00 Kč
You2Toys Lust Blue 3 - kroužky na penis modré 2,25 (45%) 16 hodnocení

Sada tří erekčních kroužků umožňuje naprosto dokonale využít tento systém pro zvýšení a prodloužení erekce. Různé velikosti kroužků vám umožní zvolit pro vás tu nejvhodnější variantu. Díky tlakovému účinku, kdy na penis tlačí a zadržují krev v penisu, bude erekce mohutná a nezradí vás při vašem milostném dobrodružství. Na erekčních silikonových kroužcích jsou vytvořeny různé stimulační drážky, které na penis nejen tlačí, ale navíc ho dráždí. Tyto kroužky jsou ideální také pro testikulární kombinaci, kdy jeden z kroužků použijete na varlata. Kroužky mohou být použity samostatně nebo v různých kombinacích, vše záleží jen na vaší fantazii. Povrch všech kroužků je vyroben z lékařského silikonu a na dotyk působí jemným sametovým dojmem. Tento speciální materiál má stoprocentní hypoalergenní vlastnosti. Průměr nejmenšího kroužku je 2,6 cm, středního 3 cm a největšího kroužku 3,5 cm. Materiál se velmi dobře udržuje, po použití je možné omýt kroužky teplou vodou. Doporučujeme použít i dezinfekci na erotické pomůcky, která vám zajistí maximální hygienu při používání těchto pomůcek. Současně s těmito kroužky ze silikonu není možné používat silikonové lubrikační gely a oleje. Narušily by strukturu těchto výrobků. Doporučujeme používat lubrikanty na vodní bázi.


 • Fleshlight STU exceletní trenažér Value pack
  Fleshlight STU exceletní trenažér Value pack

  V tomto  balení Fleshlight STU Value pack najdete vše, co potřebujete pro trénink oddálení ejakulace. Vagína Fleshlight  je nejdokonalejší výrobek ve své kategorii. Vagína Fleshlight -..

  2549.00 Kč
 • Bad Kitty oboustranné dildo XXL, červená
  Bad Kitty oboustranné dildo XXL, červená

  Oboustranné dildo pro maximální potěšení - dildo je flexibilní, dá se přiohnout. Má realistický povrch s žilkováním. Každý z jeho konců - špiček je z jedné strany zploštělý pro..

  529.00 Kč
 • Romant silikonový vibrátor, růžová
  Romant silikonový vibrátor, růžová

  Silikonový vibrátor, který na první pohled zaujme svým netradičním vzhledem. Vibrátor je mírně  zahnutý a u špičky originálně zvrásněný.  Tyto dráždící výstupky a proměnlivý..

  1099.00 Kč
 • BOOM Masážní hlavice Katrin, fialová
  BOOM Masážní hlavice Katrin, fialová

  Masážní hlavice, která vás překvapí nejen svým výkonem, ale i tím, že není po celém svém povrchu hladká. Její rukojeť je vzorovaná a  povrch samotné hlavice je z poloviny hladký..

  1399.00 Kč
 • Wanita Body Kleopatra, černá
  Wanita Body Kleopatra, černá

  Body z velmi pružného a jemného materiálu. Zajímavé průstřihy na přední a zadní části a na bocích spolu s obnaženým zadečkem mu dodává silný erotický náboj.  Velikost:..

  279.00 Kč
 • Svakom Amy
  Svakom Amy

  Vysoce kvalitní vibrátor úžasného tvaru je vybaven speciální dobíjecí technologií, která je přátelská k životnímu prostředí.  Doba nabíjení je velmi krátká, cca 1,5 hodiny...

  1299.00 Kč


Hledáte Vibrátory? V sekci sexuální a erotické pomůcky je možné objevit jedinečné you2toys!
© 2020Kontakt