XUANAI párový vibrátor s dálkovým ovládáním 2v1, fialová

XUANAI Párový Vibrátor S Dálkovým Ovládáním 2v1, Fialová

XUANAI párový vibrátor s dálkovým ovládáním 2v1, fialová

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vibrátory
Dodavatel:4HOME
Cena:1199.00 Kč
XUANAI párový vibrátor s dálkovým ovládáním 2v1, fialová 2,5 (50%) 17 hodnocení

Dvojnásobek radosti a potěšení -  ano, tak moc vás potěší tento výrobek.Na první pohled vypadá jako vajíčko, které se vejde na dlaň. Pojďme se podívat, jaké tajemství tento krasavec skrývá.  Skládá se ze dvou částí. Z párového vibrátoru a vibračního dálkového ovládání.Párovým vibrátorem potěšíte svůj klitoris, G-bod a také partnera. Jeho vibrace si užijete oba.  Užší část vibrátoru, která slouží k zavedení do vaginy, je dlouhá 7 cm, široká 1,7 cm a na výšku má 0,5 cm. Na vnější části je ovládací tlačítko a kontrolka. Tlačítkem se dá vibrátor ovládat samostatně, můžete jím měnit vibrační módy, kterých je celkem 12.Dálkové ovládání ozdobené  vzorem ve tvaru růží, je také vybaveno svými vlastními 12  vibračními módy. Proto ho můžete využít i jako samostatný vibrátor a hýčkat jím celé své nebo partnerovo tělo. Pokud chcete párový vibrátor ovládat dálkovým ovladačem, musí být párový vibrátor nejprve zapnutý. Obě části jsou vyrobeny z jemného silikonu  a mají dobíjecí baterie. USB kabelem, který najdete uvnitř balení, se dobíjejí baterie obou částí.


 • Fleshlight STU exceletní trenažér Value pack
  Fleshlight STU exceletní trenažér Value pack

  V tomto  balení Fleshlight STU Value pack najdete vše, co potřebujete pro trénink oddálení ejakulace. Vagína Fleshlight  je nejdokonalejší výrobek ve své kategorii. Vagína Fleshlight -..

  2549.00 Kč
 • Bad Kitty oboustranné dildo XXL, červená
  Bad Kitty oboustranné dildo XXL, červená

  Oboustranné dildo pro maximální potěšení - dildo je flexibilní, dá se přiohnout. Má realistický povrch s žilkováním. Každý z jeho konců - špiček je z jedné strany zploštělý pro..

  529.00 Kč
 • Romant silikonový vibrátor, růžová
  Romant silikonový vibrátor, růžová

  Silikonový vibrátor, který na první pohled zaujme svým netradičním vzhledem. Vibrátor je mírně  zahnutý a u špičky originálně zvrásněný.  Tyto dráždící výstupky a proměnlivý..

  1099.00 Kč
 • BOOM Masážní hlavice Katrin, fialová
  BOOM Masážní hlavice Katrin, fialová

  Masážní hlavice, která vás překvapí nejen svým výkonem, ale i tím, že není po celém svém povrchu hladká. Její rukojeť je vzorovaná a  povrch samotné hlavice je z poloviny hladký..

  1399.00 Kč
 • Wanita Body Kleopatra, černá
  Wanita Body Kleopatra, černá

  Body z velmi pružného a jemného materiálu. Zajímavé průstřihy na přední a zadní části a na bocích spolu s obnaženým zadečkem mu dodává silný erotický náboj.  Velikost:..

  279.00 Kč


Hledáte Vibrátory? V sekci sexuální a erotické pomůcky je možné objevit jedinečné xuanai párový vibrátor s dálkovým ovládáním 2v1, fialová!
© 2020Kontakt