Waterglide Lubrikační gel Jahoda 300 ml

Waterglide Lubrikační Gel Jahoda 300 Ml

Waterglide Lubrikační gel Jahoda 300 ml

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Lubrikační gely
Dodavatel:4HOME
Cena:199.00 Kč
Waterglide Lubrikační gel Jahoda 300 ml 5 (100%) 20 hodnocení

Lubrikační gel na vodní bázi, který svým složením přispívá k  tomu, že vaše pocity během použití nejsou ničím narušeny a citlivost intimních míst zůstává zachována. Gel je čirý, bezbarvý, s vůní jahod. Má optimální lubrikační vlastnosti a dlouhotrvající účinek. Neobsahuje tuky ani oleje. Nezanechává skvrny, lze ho jednoduše omýt vodou. Lubrikační gely značky Waterglide jsou vyrobené v Německu. Neobsahují žádné abrazivní složky nebo jiné látky, které by poškozovaly latex. Jsou proto kompatibilní se všemi kondomy, erotickými pomůckami a dále jsou vhodné i pro orální sex. Složení: Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose. Phenoxyethanol, Aroma, Allantoin, Benzoid Acid.


 • Hot Marathon Sprej 50 ml - Doplněk stravy
  Hot Marathon Sprej 50 ml - Doplněk stravy

  Svým složením zajímavý afrodiziákální spray, vyvinutý pro muže a pro jejich delší sexuální výdrž. Jeho aplikace dodává sexuální energii díky přítomnosti L-argininu a Guarany. O..

  249.00 Kč
 • Orgie Orgasm Stimulační esence na klitoris 30 ml
  Orgie Orgasm Stimulační esence na klitoris 30 ml

  Speciální přípravek, který se pomocí kapátka aplikuje na klitoris. Díky svému složení vaše intimní místa prohřívá a zvyšuje jejich citlivost. Dopřejte si více vzrušení. Použití:..

  369.00 Kč
 • Penilarge gel, 100 ml
  Penilarge gel, 100 ml

  Tento gel obsahuje optimální přírodní složky pro silnější a lepší erekci. Složení stimuluje krevní oběh ve vašem penisu a tím zlepšuje jeho prokrvení a má vliv na sílu a délku..

  299.00 Kč


Hledáte Lubrikační gely? V sekci sexuální a erotické pomůcky je možné objevit jedinečné waterglide lubrikační gel jahoda 300 ml!
© 2020Kontakt