Waterglide Lubrikační gel Falešné sperma 300 ml

Waterglide Lubrikační Gel Falešné Sperma 300 Ml

Waterglide Lubrikační gel Falešné sperma 300 ml

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Lubrikační gely
Dodavatel:4HOME
Cena:269.00 Kč
Waterglide Lubrikační gel Falešné sperma 300 ml 3,75 (75%) 14 hodnocení

Balení 300 ml umělého spermatu - jak ho využijete, je jen na vás. Buď jako vtipný doplněk sexuálních hrátek nebo nezbytnou pomůcku pro zvýšení sebevědomí či  k profesionálnímu použití - tento vysoce kvalitní a v Německu vyvinutý a  klinicky testovaný produkt vás nezklame. Umělé sperma má mléčnou barvu. Výrobek je na vodní bázi, bez přidaných olejů. Je rozpustný ve vodě, nezanechává žádné skvrny. Neobsahuje silikony, je proto bezpečné pro všechny kondomy, včetně latexových a také pro všechny povrchy vašich erotických pomůcek. Složení: Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Allantoin, Benzoic Acid, Farbstoff E171


 • Waterglide Lubrikační gel Jahoda 300 ml
  Waterglide Lubrikační gel Jahoda 300 ml

  Lubrikační gel na vodní bázi, který svým složením přispívá k  tomu, že vaše pocity během použití nejsou ničím narušeny a citlivost intimních míst zůstává zachována. Gel je..

  199.00 Kč
 • JO H2O lubrikační gel 150 ml - jahoda
  JO H2O lubrikační gel 150 ml - jahoda

  Dopřejte si ten nejkvalitnější lubrikační gel s příjemnou příchutí ovoce! Lubrikační gel na vodní bázi s příchutí jahody od kvalitního výrobce si okamžitě oblíbíte. Je možné..

  249.00 Kč
 • BOOM Sexgel lubrikační gel Orgasmus 100 ml
  BOOM Sexgel lubrikační gel Orgasmus 100 ml

  Lubrikační gel Sexgel Orgasmus je prostředek s prokrvujícími a lubrikačními vlastnostmi. Používá se při nedostatečném zvlhčení sliznice při pohlavním styku a současně k podpoře..

  179.00 Kč
 • Hot Marathon Sprej 50 ml - Doplněk stravy,
  Hot Marathon Sprej 50 ml - Doplněk stravy,

  Svým složením zajímavý afrodiziákální spray, vyvinutý pro muže a pro jejich delší sexuální výdrž. Jeho aplikace dodává sexuální energii díky přítomnosti L-argininu a Guarany. O..

  249.00 Kč
 • Penilarge gel, 100 ml
  Penilarge gel, 100 ml

  Tento gel obsahuje optimální přírodní složky pro silnější a lepší erekci. Složení stimuluje krevní oběh ve vašem penisu a tím zlepšuje jeho prokrvení a má vliv na sílu a délku..

  299.00 Kč
 • BOOM Sexgel lubrikační gel Neutral 100 ml
  BOOM Sexgel lubrikační gel Neutral 100 ml

  Lubrikační gel Sexgel Neutral je prostředek s velmi dobrými lubrikačními vlastnostmi. Používá se při nedostatečném zvlhčení sliznice při pohlavním styku. Gel má dlouhotrvající..

  179.00 Kč
 • BOOM Sexgel lubrikační gel Anal 100 ml
  BOOM Sexgel lubrikační gel Anal 100 ml

  Lubrikační gel Sexgel Anal je prostředek s velmi dobrými lubrikačními vlastnostmi. Používá se při nedostatečném zvlhčení sliznice při pohlavním styku. Konzistencí a složením dokonale..

  179.00 Kč
 • Waterglide Lubrikační gel Tingling 300 ml
  Waterglide Lubrikační gel Tingling 300 ml

  Užijte si magické  chvíle s partnerem v očekávání toho nejlepšího - bouřlivého orgasmu. Tento lubrikační gel na vodní bázi obsahuje složku, která po nanesení na intimní partie..

  269.00 Kč
 • Waterglide Lubrikační gel Cooling 300 ml
  Waterglide Lubrikační gel Cooling 300 ml

  Od tohoto lubrikačního gelu na vodní bázi můžete, samozřejmě kromě perfektní lubrikace, očekávat i chladivý efekt. Gel je bezbarvý a má hustší konzistenci. Neobsahuje tuky ani oleje...

  189.00 Kč


Hledáte Lubrikační gely? V sekci sexuální a erotické pomůcky je možné objevit jedinečné waterglide lubrikační gel falešné sperma 300 ml!
© 2020Kontakt