Vykrajovátka ZOO DELÍCIA KIDS, 12 ks, Tescoma

Vykrajovátka ZOO DELÍCIA KIDS, 12 Ks, Tescoma

Vykrajovátka ZOO DELÍCIA KIDS, 12 ks, Tescoma

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Tescoma
Cena:199.00 Kč
Vykrajovátka ZOO DELÍCIA KIDS, 12 ks, Tescoma 5 (100%) 34 hodnocení

Vynikající pro vykrajování všech obvyklých druhů cukroví nebo jako dětská hračka s motivy exotických zvířat, skvělá inspirace a zábava pro celou rodinu. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky.


 • Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, Tescoma
  Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, Tescoma

  Formičky jsou vynikající pro snadnou přípravu plněného cukroví - varianty tradičních „včelích úlků". Obsahuje 3 otevírací formičky s vánočními motivy a tvořítko dutinek s..

  179.00 Kč
 • Tescoma Lis na těstozdobička DELÍCIA
  Tescoma Lis na těstozdobička DELÍCIA

  Lis na těsto a zdobička v jednom je vynikajícím pomocníkem pro přípravu sušenek, cukroví, zdobení dortů, zákusků, chlebíčků, obložených mís, plnění koblih apod. Obsahuje 10..

  439.00 Kč
 • Vykrajovátka vánoční TESCOMA DELÍCIA, 13 ks
  Vykrajovátka vánoční TESCOMA DELÍCIA, 13 ks

  Vánoční vykrajovátka Tescoma DELÍCIA. Vynikající pro vykrajování vánočního cukroví, obsahuje 13 vykrajovátek a kroužek pro jejich snadné uložení. Vyrobeno z prvotřídního odolného..

  189.00 Kč
 • Pekáč sklo kulatý 1,5 l0,6 l víko
  Pekáč sklo kulatý 1,5 l0,6 l víko

  Pekáč kulatý s víkem se vyrábí z tvrdého borosilikátového skla, které je mechanicky i teplotně velmi odolné (od -40 °C až +300 °C). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická..

  339.00 Kč
 • Toro Silikonová forma na Cake Pops, 23 x 19 cm
  Toro Silikonová forma na Cake Pops, 23 x 19 cm

  V této silikonové formě upečete velice originální lízátka úplně snadno. Do jedné části formy nalijete těsto a přiklopíte druhou částí formy. Upečete tak dvacet kuliček, do kterých..

  249.00 Kč
 • Orion Forma na bábovku Grande 24,5 cm
  Orion Forma na bábovku Grande 24,5 cm

  Forma na pečení ve tvaru bábovky vám pomůže připravit pro rodinu nebo hosty krásně tvarovanou bábovku ke kávě. Forma je opatřena nepřilnavým povrchem, který brání připečení, a to i..

  279.00 Kč


Hledáte Vykrajovátka? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | pečení je možné objevit jedinečné vykrajovátka zoo delÍcia kids, 12 ks, tescoma!
© 2023Kontakt