Vpichový teploměr Rösle digitální

Vpichový Teploměr Rösle Digitální

Vpichový teploměr Rösle digitální

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příslušenství ke grilu
Dodavatel:Rösle
Cena:1337.00 Kč
Vpichový teploměr Rösle digitální 2,25 (45%) 33 hodnocení

Digitální vpichový teploměr Rösle Gourmet pro přesné měření teploty v grilovaném maseVýše naměřené teploty se zobrazí na velkém digitálním displeji během několika sekund po zastrčení sondy do grilovaného masaPřednastavené základní teploty pro přípravu hovězího, vepřového, telecího, jehněčího masa a drůbežeJehla vyrobena z nerezové oceleRozsah měřitelných teplot 20 °C - 250 °C Integrovaný časovač2 senzory pro teplotu masa a teplotu grilu


 • Vpichový teploměr Rösle digitální
  Vpichový teploměr Rösle digitální

  Digitální vpichový teploměr Rösle Gourmet pro přesné měření teploty v grilovaném maseVýše naměřené teploty se zobrazí na velkém digitálním displeji během několika sekund po..

  1337.00 Kč
 • MEATER bezdrátový teploměr na maso
  MEATER bezdrátový teploměr na maso

  Bezdrátová sonda vhodná do grilu i do udírny s dosahem až 50 mFunguje i v izolovaných dvouplášťových udírnáchMEATER je první skutečně bezdrátový teploměr na maso s přenosem naměřené..

  3499.00 Kč
 • Vpichový teploměr Rösle Gourmet
  Vpichový teploměr Rösle Gourmet

  Digitální teploměr Rösle Gourmet pro přesné měření teploty v grilovaném maseVýše naměřené teploty se zobrazí na velkém digitálním displeji během několika sekund po zastrčení sondy do..

  1223.00 Kč
 • MEATER bezdrátový teploměr na maso
  MEATER bezdrátový teploměr na maso

  Bezdrátová sonda vhodná do grilu i do udírnyVpichový teploměr je s chytrým telefonem propojen přes  Bluetooth s dosahem 10 m.Pokud víte že budete od udírny nebo grilu dál, volte verzi sondy z..

  2899.00 Kč
 • Dřevěný odkládací stolek pro grily na dřevěné uhlí Rösle No. 1F50F60
  Dřevěný odkládací stolek pro grily na dřevěné uhlí Rösle No. 1F50F60

  praktický doplněk pro grily na dřevěné uhlí Rösledíky stolku získáte další odkládací nebo pracovní plochupo použití lze jednoduše sklopit materiál lakovaná deska z bukového dřeva s..

  1849.00 Kč
 • Kožené grilovací rukavice Outdoorchef
  Kožené grilovací rukavice Outdoorchef

  Pár kožených prstových grilovacích rukavic Outdoorchef se speciální žáruvzdornou vrstvou na vnitřní straněDíky prodlouženému rukávu chrání i zápěstí a část předloktí před žárem..

  990.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef Dualchef
  Pizza kámen Outdoorchef Dualchef

  Kámen na pizzu vhodný do plynových grilů Outdoorchef DualchefPizza kámen lze použít i doma v troubě či v mikrovlnné trouběVyrobený ze žáruvzdorného umělého kamenePorézní povrch kamene..

  2490.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef 570Australia
  Pizza kámen Outdoorchef 570Australia

  Kámen na pizzu vhodný do všech plynových grilů Outdoorchef, grilů na dřevěné uhlí Outdoorchef o průměru kotle 57 cm a plynových grilů Outdoorchef AustraliaPizza kámen lze použít i doma v..

  2190.00 Kč


Hledáte Teploměry na maso? V sekci grily krby | příslušenství ke grilu je možné objevit jedinečné vpichový teploměr rösle digitální!
© 2023Kontakt