Vibrátor vodotěsný H2O Viking

Vibrátor Vodotěsný H2O Viking

Vibrátor vodotěsný H2O Viking

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vibrátory
Dodavatel:4HOME
Cena:459.00 Kč
Vibrátor vodotěsný H2O Viking 3,5 (70%) 16 hodnocení

 Voděodolný vibrátor. S jemným žilkováním po celém povrchu. Hlavička vibrátoru má realistické rysy. Vyrobeno ze silikonu, velmi příjemného na dotek. Díky 100% voděodolnosti jej můžete použít ve vaně i sprše. Pohon na baterie 2AA. Materiál: silikon. Rozměry: délka 23 cm, průměr: 3,5 - 4 cm


 • Fleshlight STU exceletní trenažér Value pack
  Fleshlight STU exceletní trenažér Value pack

  V tomto  balení Fleshlight STU Value pack najdete vše, co potřebujete pro trénink oddálení ejakulace. Vagína Fleshlight  je nejdokonalejší výrobek ve své kategorii. Vagína Fleshlight -..

  2549.00 Kč
 • Bad Kitty oboustranné dildo XXL, červená
  Bad Kitty oboustranné dildo XXL, červená

  Oboustranné dildo pro maximální potěšení - dildo je flexibilní, dá se přiohnout. Má realistický povrch s žilkováním. Každý z jeho konců - špiček je z jedné strany zploštělý pro..

  529.00 Kč
 • Romant silikonový vibrátor, růžová
  Romant silikonový vibrátor, růžová

  Silikonový vibrátor, který na první pohled zaujme svým netradičním vzhledem. Vibrátor je mírně  zahnutý a u špičky originálně zvrásněný.  Tyto dráždící výstupky a proměnlivý..

  1099.00 Kč
 • BOOM Masážní hlavice Katrin, fialová
  BOOM Masážní hlavice Katrin, fialová

  Masážní hlavice, která vás překvapí nejen svým výkonem, ale i tím, že není po celém svém povrchu hladká. Její rukojeť je vzorovaná a  povrch samotné hlavice je z poloviny hladký..

  1399.00 Kč
 • Wanita Body Kleopatra, černá
  Wanita Body Kleopatra, černá

  Body z velmi pružného a jemného materiálu. Zajímavé průstřihy na přední a zadní části a na bocích spolu s obnaženým zadečkem mu dodává silný erotický náboj.  Velikost:..

  279.00 Kč
 • Svakom Amy
  Svakom Amy

  Vysoce kvalitní vibrátor úžasného tvaru je vybaven speciální dobíjecí technologií, která je přátelská k životnímu prostředí.  Doba nabíjení je velmi krátká, cca 1,5 hodiny...

  1299.00 Kč


Hledáte Vibrátory? V sekci sexuální a erotické pomůcky je možné objevit jedinečné vibrátor vodotěsný h2o viking!
© 2020Kontakt