Viageon doplněk stravy pro muže, tbl.

Viageon Doplněk Stravy Pro Muže, Tbl.

Viageon doplněk stravy pro muže, tbl.

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vibrátory
Dodavatel:4HOME
Cena:275.00 Kč
Viageon doplněk stravy pro muže, tbl. 4,75 (95%) 19 hodnocení

Viageon zajistí více sexuální touhy, extra silnou erekci, zvýší průtok krve pohlavními orgány a v neposlední řadě značné prodloužení doby pohlavního styku. Mnoho mužů se u takových produktů bojí vedlejších účinků, ale tento výrobek je z čistě přírodních složek, ale má tu nejlepší účinnost na erektilní disfunkci.Složení: Zincum, Tribulus Terrestris, Cucurbita, Zingiber officinale Rosc, Sarsaparilla, Maca, Cola Schott and Endl, Avena Sativa, Capsicum Annuum, Urtica dioica, Panax quinquefolius, Panax ginseng, Eleutherococcus senticosus, Caffeine, L-Arginina, Niacin. Dávkování: 1 tableta půl hodiny před pohlavním stykem. Maximálně 2 tablety denně.Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou pestrou stravu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte zasažení očí a otevřených ran. Skladujte v chladu, suchu a temnu. Výrobek nemá žádné léčivé účinky. Účinky produktu jsou individuální, na každého budou mít jinak velký vliv.


 • You2Toys Lust Blue 3 - kroužky na penis modré
  You2Toys Lust Blue 3 - kroužky na penis modré

  Sada tří erekčních kroužků umožňuje naprosto dokonale využít tento systém pro zvýšení a prodloužení erekce. Různé velikosti kroužků vám umožní zvolit pro vás tu nejvhodnější..

  199.00 Kč
 • XUANAI párový vibrátor s dálkovým ovládáním 2v1, fialová
  XUANAI párový vibrátor s dálkovým ovládáním 2v1, fialová

  Dvojnásobek radosti a potěšení -  ano, tak moc vás potěší tento výrobek.Na první pohled vypadá jako vajíčko, které se vejde na dlaň. Pojďme se podívat, jaké tajemství tento krasavec..

  1199.00 Kč
 • Galaxia Oboustranné vaginální a anální dildo
  Galaxia Oboustranné vaginální a anální dildo

  Toto průhledné, neuvěřitelně flexibilní a  ohebné oboustranné dildo potěší jednotlivce i páry. Lze ho použít jak vaginálně tak i análně a díky pružnosti materiálu je možné ho..

  199.00 Kč


Hledáte Vibrátory? V sekci sexuální a erotické pomůcky je možné objevit jedinečné viageon doplněk stravy pro muže, tbl!
© 2020Kontakt