Udírna Borniak UWDS-70 digitální

Udírna Borniak UWDS-70 Digitální

Udírna Borniak UWDS-70 digitální

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Udírny
Dodavatel:Borniak
Cena:23990.00 Kč
Udírna Borniak UWDS-70 digitální 4 (80%) 19 hodnocení

Součástí této udírny je 10 litrů udící štěpky a koření na rybyDomácí nerezová elektrická udírna vybavená generátorem kouře s digitálním ovládáním a šesti policemi pro udící roštyUdírna je vybavena topnou spirálou o příkonu 500 W, spirála je chráně aluzinkovým krytem, takže se k ní nedostane vypečený tuk a grilovací šťávyGenerátor kouře se připevňuje v levé spodní části udírnyV levé horní části udírny je digitální ovládací panel s


 • Udírna Borniak UWD-70 digitální
  Udírna Borniak UWD-70 digitální

  Součástí této udírny je 10 litrů udící štěpky a koření na rybyDomácí elektrická udírna vybavená generátorem kouře s digitálním ovládáním a šesti policemi pro udící roštyUdírna..

  20990.00 Kč
 • Udírna Borniak UW-150
  Udírna Borniak UW-150

  Součástí této udírny je 10 litrů udící štěpky a koření na rybyDomácí elektrická udírna s generátorem kouře s manuálním ovládáním a sedmi pozicemi pro další udící roštyUdírna je..

  21990.00 Kč
 • Udírna Bradley Smart Smoker 10 digitální
  Udírna Bradley Smart Smoker 10 digitální

  Domácí elektrická udírna s digitálním ovládánímSkvělá pro pomalé uzení masa, ryb, sýrů a zeleniny, ale hodí se také k sušeníDokonale utěsněná udící komora s rovnoměrnou cirkulací..

  33990.00 Kč
 • Udírna Bradley Realtree XL Camo Smoker 6
  Udírna Bradley Realtree XL Camo Smoker 6

  Domácí elektrická udírna se šesti rošty a manuálním ovládáním s regulačním knoflíkemIdeální pro pomalé uzení a sušení masa, zeleniny a sýrůDokonale odizolovaná udící komora s..

  18990.00 Kč
 • Udírna Bradley Realtree Camo Smoker 4
  Udírna Bradley Realtree Camo Smoker 4

  Domácí elektrická udírna vybavená čtyřmi rošty a manuálním ovládáním s regulačním knoflíkemVhodná pro pomalé uzení a sušení masa, sýrů a zeleninyDůkladně odizolovaná udící..

  14990.00 Kč
 • Udírna Bradley Smoker Original 4
  Udírna Bradley Smoker Original 4

  Domácí elektrická udírna se čtyřmi rošty a manuálním ovládáním s regulačním knoflíkemVhodná pro pomalé uzení a sušení masa, sýrů a zeleninyDůkladně odizolovaná udící komora s..

  14990.00 Kč


Hledáte Udírny Borniak? V sekci grily krby | udírny je možné objevit jedinečné udírna borniak uwds-70 digitální!
© 2020Kontakt