UVC LED Sex Toy Bag sterilizátor šedá

UVC LED Sex Toy Bag Sterilizátor šedá

UVC LED Sex Toy Bag sterilizátor šedá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vibrátory
Dodavatel:4HOME
Cena:649.00 Kč
UVC LED Sex Toy Bag sterilizátor šedá 5 (100%) 20 hodnocení

Dbejte o perfektní hygienu svých erotických pomůcek! Představujeme vám 59STM UVC LED sterilizační sáček pro erotické pomůcky.Jedná se o sterilizační sáček  pracující na základě UV LED technologie. Jedním stiskem se během 90 sekund docílí sterilizace na  99,9 %. Sterilizátor je určen na povrchy, jako jsou povrchy erotických pomůcek i pro další předměty. Předměty, které se do sáčku vkládají, musí být řádně omyté a suché. Princip sterilizace:UVC LED světlo zabíjí bakterie ničením jejich DNA nebo RNA, zabraňuje jejich tvorbě a reprodukci. Výrobek funguje na přímé napájení  pomocí Power Banky nebo USB kabelu. Životnost UVC LED světel je až 10 000 hodin.Obsah balení: 1x sterilizační sáček, 1x USB kabel, 1x Power Banka,1x návod k použití, 1x UV indikační kartička


 • Basic X Sharp Bullet minivibrátor, černá
  Basic X Sharp Bullet minivibrátor, černá

  Tento jednoduchý minivibrátor opravdu malých rozměrů s úzkou špičkou můžete schovat i do nejmenší kabelky nebo kapsy a mít ho tak stále u sebe. Nikdy přeci nevíte, kdy ho budete..

  119.00 Kč
 • Pussy Playballs Coral Rose Venušiny kuličky
  Pussy Playballs Coral Rose Venušiny kuličky

  Venušiny kuličky pro dokonalé cvičení i posílení pánevního dna a díky kterému budete mít silnější orgasmy. Sada obsahuje 4 kuličky v různých hmotnostech, které lze snadno vyměnit v..

  529.00 Kč
 • FF First time flogger důtky
  FF First time flogger důtky

  Důtky z PVC o délce 51,4 cm pro symbolické SM hrátky. Důtky mají opletenou rukojeť a očko pro snadné uchycení nebo pověšení.  Potrestejte partnera, ale mějte na paměti, že v případě..

  169.00 Kč
 • Silikonový voděodolný vibrátor na G-bod, růžová
  Silikonový voděodolný vibrátor na G-bod, růžová

  Jeho místo je v blízkosti vaší postele. Na takovou vzdálenost, abyste po něm mohli sáhnout kdykoli se vám zachce. Seznamte se s "Princem Krasoněm" a ponořte se s ním do světa..

  899.00 Kč


Hledáte Vibrátory? V sekci sexuální a erotické pomůcky je možné objevit jedinečné uvc led sex toy bag sterilizátor šedá!
© 2020Kontakt