Toy Joy Magic Massager

Toy Joy Magic Massager

Toy Joy Magic Massager

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vibrátory
Dodavatel:4HOME
Cena:1039.00 Kč
Toy Joy Magic Massager 3,5 (70%) 20 hodnocení

Jedinečná masážní hlavice pro více použití Magic Massager. Dříve byl používán jen jako masážní přístroj na celé tělo, ovšem po použití ženami na intimní partie se stal vyhledávanou a známou erotickou pomůckou. Na výběr máte z obou těchto využití. Díky své měkké pohybující se hlavě a silným vibracím rozmasíruje svaly a uvolní tak celé vaše tělo. Po použití na klitoris lze zažít vrcholné, intenzivní a smyslné pocity štěstí. Silné vibrace budou stimulovat váš klitoris a vy tak můžete snadněji dosáhnout orgasmu. I ženy, kterým tento slastný pocit zatím nebyl dopřán si mohou přijít na své. Vyrobeno ze snadno omyvatelného PVC.  Délka samotné hlavice je 6 cm. Napájení pomocí napájecího adaptéru, který je součástí balení.


 • Aubin Vibrační erekční kroužek, černá
  Aubin Vibrační erekční kroužek, černá

  Vyznejte své partnerce lásku!  A to jednoduše, třeba tímto erekčním kroužkem ve tvaru srdce, díky kterému partnerku potěší vaše pevná erekce. V kroužku je nasazena malá vibrační..

  319.00 Kč
 • Bad Kitty oboustranné dildo XXL, červená
  Bad Kitty oboustranné dildo XXL, červená

  Oboustranné dildo pro maximální potěšení - dildo je flexibilní, dá se přiohnout. Má realistický povrch s žilkováním. Každý z jeho konců - špiček je z jedné strany zploštělý pro..

  529.00 Kč
 • Romant silikonový vibrátor, růžová
  Romant silikonový vibrátor, růžová

  Silikonový vibrátor, který na první pohled zaujme svým netradičním vzhledem. Vibrátor je mírně  zahnutý a u špičky originálně zvrásněný.  Tyto dráždící výstupky a proměnlivý..

  1099.00 Kč
 • Sex Talent Double Dong oboustranné dildo
  Sex Talent Double Dong oboustranné dildo

  Sympatické dildo má ladné tvary a perfektně tvarované pro současnou penetraci vagíny i análku tedy pro tzv. doublepenetration. Zkuste i vy dvojité potěšení, které vám zaručí tato..

  299.00 Kč


Hledáte Vibrátory? V sekci sexuální a erotické pomůcky je možné objevit jedinečné toy joy magic massager!
© 2020Kontakt