Tescoma výrobník sycených nápojů myDRINK

Tescoma Výrobník Sycených Nápojů MyDRINK

Tescoma výrobník sycených nápojů myDRINK

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Výroba sody a pitný režim
Dodavatel:Tescoma
Cena:3899.00 Kč
Tescoma výrobník sycených nápojů myDRINK 2,25 (45%) 39 hodnocení

Jediný „sodamejkr“ s odšťavňovačem   Máme pro vás unikátní výrobek na domácí přípravu sody, který na rozdíl od ostatních zvládne připravit i sycené nápoje z čerstvě vymačkaných citrusových plodů, domácí zeleninové nápoje, limonády a dokonce i šumivý sekt, vinné střiky a osvěžující long drinky. Všechny nápoje připravené ve výrobníku myDRINK jsou bohatě sycené a dokonale promíchané s bublinkami, mají přirozeně intenzivní chuť a můžete je rovnou podávat. Jak jsme to dokázali? Příprava sody i ochucených nápojů přímo v láhvi je možná díky unikátnímu uzávěru se 2 odvzdušňovacími ventily: modrý ventil je určený pro rychlé odvzdušnění sody, která při otevření ventilu nepění šedý ventil pro pomalé a kontrolované odvzdušnění všech ostatních ochucených nápojů, které vám tak nikdy "nevypění".   Designový výrobník sody   Výrobník sycených nápojů myDRINK má elegantní design, špičkové provedení a dodáváme ho s unikátním odšťavňovačem/nálevkou, která přijde vhod pro pohodlné vymačkání čerstvé šťávy z citrusových plodů přímo do láhve.     Odšťavňovač s nálevkou je původní myšlenkou vývojového a design centra TESCOMA a s podobným řešením se na trhu nesetkáte! Výrobník sycených nápojů je dodáván s lahví pro přípravu 850 ml syceného nápoje a velkou bombičkou s náplní CO2 pro přípravu až 85 l nápojů.   Recept na Aperol spritz i bombičky pro "sodamaker"   K výrobníku vám přibalíme i recepty pro přípravu drinků Gin Fizz, Aperol spritz, Mimosa, Buck´s Fizz, Hugo atd. Pokud se ptáte na příslušenství, náhradní bombička i náhradní láhev myDRINK jsou prodávány i samostatně. Prázdnou bombičku pro přípravu sycených nápojů myDRINK je možné za plnou vyměnit pouze v Prodejních centrech TESCOMA za 159 Kč. K výrobě jsme použili výhradně kvalitní odolné materiály pro přípravu nápojů pod tlakem a proto vám na výrobek můžeme poskytnout prodlouženou záruku 3 roky.


 • Tescoma láhev pro přípravu sycených nápojů myDRINK
  Tescoma láhev pro přípravu sycených nápojů myDRINK

  Nejenom čerstvou sodu, ale také osvěžující sycené ovocné a zeleninové nápoje, domácí limonády, nápoje z vína a míchané long drinks připravíte snadno přímo v láhvi pro..

  269.00 Kč
 • Tescoma pohárky myDRINK 250 ml, 4 ks
  Tescoma pohárky myDRINK 250 ml, 4 ks

  Čtyři barevné pohárky myDRINK o objemu 250 ml jsou dodávané samostatně jako náhradní pohárky pro Zásobník na nápoje myDRINK  5,0 l,..

  79.00 Kč
 • Tescoma pohárky DINO 220 ml, 4 ks
  Tescoma pohárky DINO 220 ml, 4 ks

  Podávání osvěžujících nápojů   V čem Pohárky DINO vynikají?   Čtyři barevné pohárky jsou vynikající pro podávání nápojů při zahradním stolování a dětských..

  129.00 Kč
 • Tescoma smoothie láhev PRESIDENT 0,6 l
  Tescoma smoothie láhev PRESIDENT 0,6 l

  Nahrádní láhev pro Smoothie mixér PRESIDENT.     V čem Smoothie láhev PRESIDENT 0,6 l vyniká?   Slouží jako náhradní cestovní láhev ke..

  299.00 Kč


Hledáte Výroba sody a pitný režim? V sekci nápoje je možné objevit jedinečné tescoma výrobník sycených nápojů mydrink!
© 2023Kontakt