Tescoma víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA

Tescoma Víčko Pro Kvašení TESCOMA DELLA CASA

Tescoma víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:169.00 Kč
Tescoma víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA 3,25 (65%) 22 hodnocení

Víčko se speciálním ventilem pro přípravu domácích kvašených pokrmů v zavařovacích sklenicích DELLA CASA.    V čem víčko pro kvašení DELLA CASA vyniká?   Umožňuje přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny, kimchi apod. v běžných zavařovacích sklenicích DELLA CASA 5000, 1000, 800 a 600 ml. Pokud již používáte zavařovací sklenice s klipem DELLA CASA a chcete připravovat menší množství pokrmů, např. domácí nakládanou kvašenou zeleninu, kimchi apod. v menších sklenicích 1000, 800 a 600 ml, je samostatně dodávané víčko pro kvašení určeno právě pro vás.   Víčko pro kvašení    DELLA CASA je opatřeno speciálním ventilem, který uvolňuje tlak vznikající během kvašení a do sklenice nevpouští vzduch. Víčko pro kvašení DELLA CASA má 3 polohy:  nasazování a snímání víčka kvašení skladování/přenášení.   Koncept ucelené linie výrobků pro domácí kvašení DELLA CASA je originálním řešením vývojového a design centra TESCOMA.   Jaké má víčko pro kvašení DELLA CASA další výhody?   s recepty pro přípravu kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny a kimchi.   Materiál: Víčko z odolného plastu s ventilem ze silikonu a nerezavějící oceli. Údržba: Čistěte pod tekoucí vodou. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
  Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

  Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů.    V čem tvořítka na zmrzlinu BAMBINI vynikají?   Snadno s nimi..

  199.00 Kč
 • Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty
  Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty

  Je elektrická sušička ovoce zbytečně velká a neskladná nebo její použití zbytečně komplikované? Máme pro vás skvělé a rychlé řešení!   V čem Souprava pro sušení..

  419.00 Kč
 • Tescoma Závaží pro kvašení DELLA CASA, 3 ks
  Tescoma Závaží pro kvašení DELLA CASA, 3 ks

  Závaží pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma zatíží krouhané zelí, nakládanou zeleninu, kimchi apod. během kvašení. Materiál: přírodní keramika s odolnou glazurou. Záruka: 3 roky.V..

  329.00 Kč


Hledáte Kvašení? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | příprava domácích potravin je možné objevit jedinečné tescoma víčko pro kvašení tescoma della casa!
© 2021Kontakt