Tescoma univerzální šejkr PRESTO 500 ml

Tescoma Univerzální šejkr PRESTO 500 Ml

Tescoma univerzální šejkr PRESTO 500 ml

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Barmanské a sommeliérské pomůcky
Dodavatel:Tescoma
Cena:269.00 Kč
Tescoma univerzální šejkr PRESTO 500 ml 4,5 (90%) 17 hodnocení

Klidně zapomeňte na velké a neohrabané stroje a nástroje. Dokonale hladký dresink, mléčný koktejl i nadýchanou pěnu do kávy zvládne hravě univerzální šejkr o objemu 500 ml!   V čem je šejkr PRESTO výjimečný?   Rychle, jednoduše a čistě připraví lahodné čerstvé salátové dresinky, ovocné a mléčné koktejly i sametovou pěnu do kávy. Nádoba z prvotřídního průhledného plastu se pohodlně drží a při práci v rukách neklouže.   Jaké má univerzální šejkr PRESTO další výhody?   má univerzální sítko pro dokonalé promíchání surovin   nádoba je opatřena odměrkou   víčko má praktickou nálevku a perfektně těsnicí uzávěr   recepty uvnitř balení   chytré řešení získalo prestižní světovou cenu GOOD DESIGN   Materiál: vysoce kvalitní plasty. Údržba: lze mýt v myčce nádobí. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma ořezávátko fólií UNO VINO
  Tescoma ořezávátko fólií UNO VINO

  Vynikající pro snadné odstranění fólie z vinné láhve, ořezávátko nasaďte na hrdlo láhve a pootáčejte. 3 roky záruka...

  94.00 Kč
 • Tescoma odkapávací kroužek UNO VINO
  Tescoma odkapávací kroužek UNO VINO

  Zabrání nežádoucímu stékání vína po láhvi. 3 roky záruka...

  96.00 Kč
 • Tescoma provzdušňovač UNO VINO
  Tescoma provzdušňovač UNO VINO

  Aby mohlo víno plně rozvinout svou chuť i vůni, je třeba jej před podáváním kvalitně provzdušnit. Avšak provzdušnění vína bílého i červeného má svá specifika. Abychom vás jimi..

  319.00 Kč
 • Tescoma palička na Mojito a Caipirinhu myDRINK
  Tescoma palička na Mojito a Caipirinhu myDRINK

  Vynikající pro přípravu Mojita, Caipirinhy a ostatních míchaných nápojů, které vyžadují drcení ingrediencí přímo ve sklenici. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky...

  139.00 Kč
 • Tescoma otvírák na víno GrandCHEF
  Tescoma otvírák na víno GrandCHEF

  Vynikající pro snadné otvírání vinných lahví, včetně lahví kalifornského typu a luxusních vín s dlouhými korky. S otvírákem na korunkové uzávěry.  V čem nářadí GrandCHEF..

  269.00 Kč
 • Tescoma otvírák pákový UNO VINO
  Tescoma otvírák pákový UNO VINO

  Každý den může být výjimečný, třeba i díky malým rituálům. Jedním z nich může být třeba sklenička dobrého vína. Výběr té správné láhve je na vás, s jejím..

  699.00 Kč
 • Tescoma otvírák UNO VINO
  Tescoma otvírák UNO VINO

  Vynikající pro snadné otevírání všech typů vinných lahví včetně kalifornských lahví se širokým okrajem i luxusních a archívních vín s dlouhými korky. S otvírákem na korunkové..

  359.00 Kč
 • Tescoma otvírák na šampaňské UNO VINO
  Tescoma otvírák na šampaňské UNO VINO

  Šampaňské i šumivá vína teď můžete otevírat pohodlně a bez zbytečného stresu.   V čem Otvírák na šampaňské UNO VINO vyniká?   S otvírákem na..

  159.00 Kč


Hledáte Barmanské pomůcky? V sekci nápoje | barmanské a sommeliérské pomůcky je možné objevit jedinečné tescoma univerzální šejkr presto 500 ml!
© 2021Kontakt