Tescoma ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen 4,6 l

Tescoma Ultrasonický Zvlhčovač Vzduchu FANCY HOME Zen 4,6 L

Tescoma ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen 4,6 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Čištění a osvěžování vzduchu
Dodavatel:Tescoma
Cena:2499.00 Kč
Tescoma ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen 4,6 l 2,5 (50%) 16 hodnocení

Zvlhčovač vzduchu pro velké prostory   Předcházejte respiračním onemocněním zvlhčením ovzduší v domácnosti, v kanceláři, nebo jinde v interiéru. Použijte k tomu důmyslný přístroj, který tvoří studenou vodní páru a zvyšuje účinně vlhkost vzduchu. Představujeme designový zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen.   Jak zlepšit dýchání a provonět domov   Provzdušňovač je ideální jak pro zvlhčení vzduchu bez vůně, tak pro používání při aromaterapiích s esenciálními oleji FANCY HOME Má 4 nastavitelné stupně intenzity tvoření páry, časovač pro 2, 4, 6 nebo 8 hodin provozu, úsporný noční režim, volitelné podsvětlení v 7 barvách a intuitivní ovládání dvěma tlačítky.     Je vhodný pro použití v místnostech o rozloze až 30 m2 a zásobník na vodu o objemu 4,6 l postačí až pro 46 hodin nepřetržitého provozu.   Proč byste si doma měli hlídat vlhkost vzduchu   Doporučená vlhkost vzduchu v interiérech je 40 až 60 %. Ve skutečnosti však bývá výrazně nižší, a to zejména v zimním období, při intenzivním vytápění místností.   Dlouhotrvající pobyt v interiérech s nedostatečnou vlhkostí vzduchu je zdraví škodlivý, zvyšuje riziko vzniku respiračních onemocnění a přesušení pokožky. Naopak optimální vlhkost vzduchu přináší pocit tzv. tepelné pohody, díky které není nutné bytové prostory zbytečně přetápět. Zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen má nadčasový design, vyrábíme ho z odolného plastu a je opatřen přiloženým adaptérem z elektrické sítě 230 V.


 • HUMI náhradní náplň do odvlhčovače LEMON orion 832345
  HUMI náhradní náplň do odvlhčovače LEMON orion 832345

  Náhradní naplň do odstraňovače vlhkosti. Granulát pohlcuje vlhkost ze vzduchu, která se ukládá v plastové nadobce pohlcovače. Navíc místnost příjemně provoní citrónovou vůní...

  79.00 Kč
 • Lena classic Citron 0,5 l
  Lena classic Citron 0,5 l

  Mycí prostředek na všechny druhy nádobí a omyvatelné plochy. Jeho složení zajišťuje spojení silného mycího účinku, bohaté pěny a příjemné parfemace. Má neutrální pH, takže..

  59.00 Kč
 • Pohlcovač vlhkosti a osvěžovač vzduchu citrón orion 832340
  Pohlcovač vlhkosti a osvěžovač vzduchu citrón orion 832340

  Pohlcovač vlhkosti a osvěžovač vzduchu s vůní citrónu v jednom vám pomůže zamezit vlhkosti v bytě, v domě, skladech, garážích apod. a navíc prostor příjemně provoní. Je vhodný do..

  79.00 Kč
 • Orion Náhradní náplň do pohlcovače tbl. 450 g, levandule
  Orion Náhradní náplň do pohlcovače tbl. 450 g, levandule

  Tableta - náplň do odvlhčovačů vzduchu s vůní levandule se výborně hodí jako náhradní náplň do odvlhčovače , ale je univerzální a hodí se i do jiných běžně dostupných..

  89.00 Kč
 • Orion Závěsný pohlcovač vlhkosti DAMPI, 400 g
  Orion Závěsný pohlcovač vlhkosti DAMPI, 400 g

  Pohlcovač vlhkosti vám pomůže zamezit vlhkosti v bytě, v domě, skladech, garážích apod. Je vhodný do prostor, které nejsou pravidelně větrány, ale také pro období, kdy se přestává..

  99.00 Kč
 • AMBI PUR MERLION JAPAN TATAMI OSVĚŽOVAČ KOUPELNY 7,5 ML
  AMBI PUR MERLION JAPAN TATAMI OSVĚŽOVAČ KOUPELNY 7,5 ML

  Ambi Pur Japan Tatami přinese do vaší koupelny příjemnou svěží vůni. Osvěžovač odstraňuje ze vzduchu pachy a současně zabraňuje jejich usazování na měkkém povrchu, jako jsou..

  99.00 Kč
 • Cillit Bang Spray Univerzální 750 ml
  Cillit Bang Spray Univerzální 750 ml

  Cillit bang proti vodnímu kameni a pro větší lesk s novým složením Turbo Power působí již za několik vteřin. Prostředek účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla a rez. Vhodný pro..

  89.00 Kč


Hledáte Čištění a osvěžování vzduchu? V sekci domácnost je možné objevit jedinečné tescoma ultrasonický zvlhčovač vzduchu fancy home zen 4,6 l!
© 2021Kontakt