Tescoma tvořítko na vejce Orsini DELÍCIA, 2 ks

Tescoma Tvořítko Na Vejce Orsini DELÍCIA, 2 Ks

Tescoma tvořítko na vejce Orsini DELÍCIA, 2 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pečicí formy
Dodavatel:Tescoma
Cena:119.00 Kč
Tescoma tvořítko na vejce Orsini DELÍCIA, 2 ks 4 (80%) 43 hodnocení

Vyzkoušejte nadýchaná a lahodná sázená vejce připravená bez smažení a bez tuku.   V čem Tvořítko na vejce Orsini DELÍCIA vyniká?   Jsou vynikající pro přípravu tzv. „Orsini“ vajec v troubě, bez smažení a bez tuku. Sázená vejce Orsini jsou v porovnání s klasickými na tuku smaženými sázenými vejci zdravá a lehká, jejich příprava s pomocí tvořítek DELÍCIA je snadná. Sníh připravený ze dvou bílků rozprostřete rovnoměrně po povrchu žáruvzdorných silikonových tvořítek, uprostřed vytvoříte důlky, do kterých přelijete žloutky a vejce Orsini upečete v troubě, dokud bílky nezezlátnou. Nadýchaná sázená vejce Orsini chutnají skvěle s opečeným toastem ke snídani, nebo jako součást hlavního chodu s dušeným špenátem, biftekem apod.   Jaké má Tvořítko na vejce Orsini DELÍCIA další výhody?   s úchyty pro snadnou manipulaci s upečenými vejci Orsini.   Materiál: Vyrobeno ze žáruvzdorného silikonu.   Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm
  Tescoma forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm

  Nepečený dezert, aspik, i zmrzlinový dort   Připravujte snadno a rychle osvěžující ovocné nebo zmrzlinové dorty, které nemusíte péct! Letní hit ve tvaru bábovky či věnce nyní..

  459.00 Kč
 • Tescoma olej do pečicích forem DELÍCIA 300 ml
  Tescoma olej do pečicích forem DELÍCIA 300 ml

  Vysoce kvalitní slunečnicový olej vynikající pro snadné a rychlé nanášení rovnoměrné vrstvy oleje do pečicích forem. Olejem opatřené formy nepřipalují, nelepí, lze je snadno vyklopit a..

  179.00 Kč


Hledáte Silikonové formy na pečení? V sekci pečení | pečicí formy je možné objevit jedinečné tescoma tvořítko na vejce orsini delÍcia, 2 ks!
© 2023Kontakt