Tescoma tvořítko na led myDRINK, karty

Tescoma Tvořítko Na Led MyDRINK, Karty

Tescoma tvořítko na led myDRINK, karty

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Barmanské a sommeliérské pomůcky
Dodavatel:Tescoma
Cena:299.00 Kč
Tescoma tvořítko na led myDRINK, karty 3,5 (70%) 18 hodnocení

Osvěžující nápoje můžete vychladit klasickými ledovými kostkami nebo pomocí tvořítka DELÍCA  originálně tvarovaným ledem, který vaše blízké a hosty zaručeně potěší. V čem tvořítko na led myDRINK vyniká?   Ledové kostky připravené v tvořítku myDRINK mají originální tvar symbolů hracích karet. Tvořítko je opatřeno unikátním vodotěsným víčkem, při jeho přenášení a vkládání do lednice nehrozí nebezpečí vylití vody.   Díky vodotěsnému víčku můžete dokonce tvořítko naplněné vodou vkládat do lednice v libovolné, tedy i svislé, poloze.   Využijete tak veškeré volné prostory uvnitř mrazničky, třeba jen úzkou mezeru u stěny zásuvky a připravený led ve tvaru karet bude mít i při svislém uložení vždy dokonalý tvar. Jaké má tvořítko na led myDRINK další výhody?    je vyrobeno z pružného silikonu, hotový led lze snadno vytlačit.   Materiál: Prvotřídní pružný silikon a odolný plast. Údržba: Vhodné do myčky.   Záruka: 3 roky.


 • Tescoma tvořítko na led myDRINK, kostky XXL
  Tescoma tvořítko na led myDRINK, kostky XXL

  Vynikající pro přípravu originálně tvarovaného ledu. Opatřeno vodotěsným víčkem pro snadné přenášení naplněného tvořítka a jeho uložení do mrazničky v libovolné poloze. Vyrobeno z..

  319.00 Kč
 • Tescoma šablony na cappuccino myDRINK, 6 ks
  Tescoma šablony na cappuccino myDRINK, 6 ks

  Vynikající pro stylové zdobení pěny na cappuccinu, zvolenou šablonu přidržte těsně nad pěnou a zlehka posypte jemně umletou skořicí nebo kakaem. Opatřeno kroužkem pro snadnou manipulaci a..

  119.00 Kč
 • Tescoma vyluhovací sítko myDRINK
  Tescoma vyluhovací sítko myDRINK

  Sítko s nastavitelnou velikostí otvorů, vynikající pro pozvolné vyluhování jemných čajů nebo intenzivní vyluhování bylinek, sušeného ovoce, hrubších čajů apod. Se stojánkem pro..

  129.00 Kč
 • Tescoma zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE 370x148 mm
  Tescoma zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE 370x148 mm

  Konfigurátor FlexiSPACE Nejste si jisti, zda-li se vám vybrané zásobníky do zásuvky vměstnají a v jakém počtu? Chcete si vizualizovat více variant jejich uspořádání? Vytvořte si svoji..

  299.00 Kč
 • Tescoma myDRINK Tvořítko na led, diamanty XXL
  Tescoma myDRINK Tvořítko na led, diamanty XXL

  Tvořítko na led je vynikajícím pomocníkem pro přípravu originálně tvarovaného ledu ve XXL diamantů. Forma je opatřena vodotěsným víčkem pro snadné přenášení naplněného tvořítka..

  239.00 Kč


Hledáte Tvořítka na led? V sekci nápoje | barmanské a sommeliérské pomůcky je možné objevit jedinečné tescoma tvořítko na led mydrink, karty!
© 2021Kontakt