Tescoma tvořítko na led myDRINK, diamanty XXL

Tescoma Tvořítko Na Led MyDRINK, Diamanty XXL

Tescoma tvořítko na led myDRINK, diamanty XXL

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Barmanské a sommeliérské pomůcky
Dodavatel:Tescoma
Cena:319.00 Kč
Tescoma tvořítko na led myDRINK, diamanty XXL 2,5 (50%) 16 hodnocení

Vynikající pro přípravu originálně tvarovaného ledu. Opatřeno vodotěsným víčkem pro snadné přenášení naplněného tvořítka a jeho uložení do mrazničky v libovolné poloze. Vyrobeno z prvotřídního pružného silikonu, led lze z tvořítka snadno uvolnit. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.


 • Tescoma šablony na cappuccino myDRINK, 6 ks
  Tescoma šablony na cappuccino myDRINK, 6 ks

  Vynikající pro stylové zdobení pěny na cappuccinu, zvolenou šablonu přidržte těsně nad pěnou a zlehka posypte jemně umletou skořicí nebo kakaem. Opatřeno kroužkem pro snadnou manipulaci a..

  119.00 Kč
 • Tescoma vyluhovací sítko myDRINK
  Tescoma vyluhovací sítko myDRINK

  Sítko s nastavitelnou velikostí otvorů, vynikající pro pozvolné vyluhování jemných čajů nebo intenzivní vyluhování bylinek, sušeného ovoce, hrubších čajů apod. Se stojánkem pro..

  129.00 Kč
 • Tescoma zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE 370x148 mm
  Tescoma zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE 370x148 mm

  Konfigurátor FlexiSPACE Nejste si jisti, zda-li se vám vybrané zásobníky do zásuvky vměstnají a v jakém počtu? Chcete si vizualizovat více variant jejich uspořádání? Vytvořte si svoji..

  299.00 Kč
 • Tescoma myDRINK Tvořítko na led, diamanty XXL
  Tescoma myDRINK Tvořítko na led, diamanty XXL

  Tvořítko na led je vynikajícím pomocníkem pro přípravu originálně tvarovaného ledu ve XXL diamantů. Forma je opatřena vodotěsným víčkem pro snadné přenášení naplněného tvořítka..

  239.00 Kč
 • Tescoma Zmrzlinovač Della Casa, 0,6 l
  Tescoma Zmrzlinovač Della Casa, 0,6 l

  Zmrzlina bez éček, konzervantů a přebytečných sladidel s čerstvě natrhaným ovocem či kvalitní čokoládou? To není sen. To je Della Casa. Oblíbená produktová linie od Tescomy, která je..

  949.00 Kč
 • Tescoma myDRINK Tvořítko na led, karty
  Tescoma myDRINK Tvořítko na led, karty

  Tvořítko na led je vynikajícím pomocníkem pro přípravu originálně tvarovaného ledu ve tvaru karetních symbolů. Forma je opatřena vodotěsným víčkem pro snadné přenášení naplněného..

  199.00 Kč
 • Tescoma myDRINK Tvořítko na led, kostky
  Tescoma myDRINK Tvořítko na led, kostky

  Tvořítko na led myDRINK značky Tescoma je vynikajícím pomocníkem pro přípravu originálně tvarovaného ledu ve tvaru kostky. Forma je opatřena vodotěsným víčkem pro snadné přenášení..

  299.00 Kč


Hledáte Tvořítka na led? V sekci nápoje | barmanské a sommeliérské pomůcky je možné objevit jedinečné tescoma tvořítko na led mydrink, diamanty xxl!
© 2021Kontakt