Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty

Tescoma Souprava Pro Sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 Rošty

Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:419.00 Kč
Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty 3,75 (75%) 28 hodnocení

Je elektrická sušička ovoce zbytečně velká a neskladná nebo její použití zbytečně komplikované? Máme pro vás skvělé a rychlé řešení!   V čem Souprava pro sušení DELLA CASA vyniká?   Je vynikající pro sušení ovoce, zeleniny, hub, masa a těstovin v pečicí troubě i mimo troubu. Tři samostatné rošty umístěné na sobě do sebe perfektně zapadají, sestava je stabilní při přenášení i při manipulaci v troubě.   Jaké má Souprava pro sušení DELLA CASA další výhody?   nožky můžete sklopit a rošty po použití uložit na sebe, souprava je perfektně skladná rošty jsou vhodné do elektrické a horkovzdušné trouby, nepoužívejte v plynové troubě.   Materiál: Prvotřídní odolný plast. Údržba: Vhodné do myčky.   Záruka: 3 roky.


 • Tescoma sušička potravin PRESIDENT
  Tescoma sušička potravin PRESIDENT

  Luxusní sušička s velkou sušicí plochou   Představujeme výkonnou a tichou sušičku potravin s velkorysou sušicí plochou, přehledným displejem a návodem, jak..

  2199.00 Kč
 • Tescoma lžíce na zmrzlinu BAMBINI
  Tescoma lžíce na zmrzlinu BAMBINI

  Vynikající pro nabírání a podávání zmrzliny dětem. Tvar lžíce umožňuje snadné lízání zmrzliny, ochranný kroužek brání stékání rozpuštěné zmrzliny na dětskou rukojeť. Lžíci i..

  99.00 Kč


Hledáte Sušení potravin? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | příprava domácích potravin je možné objevit jedinečné tescoma souprava pro sušení tescoma della casa, 3 rošty!
© 2021Kontakt