Tescoma provzdušňovač UNO VINO

Tescoma Provzdušňovač UNO VINO

Tescoma provzdušňovač UNO VINO

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Barmanské a sommeliérské pomůcky
Dodavatel:Tescoma
Cena:319.00 Kč
Tescoma provzdušňovač UNO VINO 3 (60%) 21 hodnocení

Aby mohlo víno plně rozvinout svou chuť i vůni, je třeba jej před podáváním kvalitně provzdušnit. Avšak provzdušnění vína bílého i červeného má svá specifika. Abychom vás jimi nemuseli zatěžovat, vyřešili jsme to zcela jinak – chytrým provzdušňovačem UNO VINO, jenž přesně ví, jak se o servírované víno nejlépe postarat! Za svou šikovnost získal dokonce prestižní světovou cenu za design! V atraktivním obalu jsou ukryty tři ventily určené k servírování všech druhů vín:   červený ventil s 9 provzdušňovacími otvory pro intenzivní provzdušnění červených vín zelený ventil se 3 provzdušňovacími otvory pro jemné provzdušnění bílých vín šedý ventil bez otvorů pro podávání růžových vín   Jaké má Provzdušňovač UNO VINO další výhody?   provzdušnění je oproti klasickým dekantérům mnohem rychlejší   okamžité servírování vína s plně rozvinutou chutí i vůní   s praktickým stojánkem s transparentním víčkem pro stylové a přehledné podávání   je perfektně skladný   poslouží jako originální dárek     Materiál: z prvotřídního odolného plastu. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma palička na Mojito a Caipirinhu myDRINK
  Tescoma palička na Mojito a Caipirinhu myDRINK

  Vynikající pro přípravu Mojita, Caipirinhy a ostatních míchaných nápojů, které vyžadují drcení ingrediencí přímo ve sklenici. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky...

  139.00 Kč
 • Tescoma chladicí taška UNO VINO
  Tescoma chladicí taška UNO VINO

  Vynikající pro rychlé vychlazení bílého, růžového a šampaňského vína na ideální teplotu a její uchování během celého podávání. S očkem na utěrku pro osušení láhve a stahovacím..

  199.00 Kč
 • Tescoma chladicí brašna UNO VINO
  Tescoma chladicí brašna UNO VINO

  Chladicí brašna pro dokonalý požitek z dobrého vína.   V čem Chladicí brašna UNO VINO vyniká?   Vychladí rychle láhve s bílým, růžovým,..

  399.00 Kč
 • Tescoma značky na sklenice myDRINK, 12 ks, ocean
  Tescoma značky na sklenice myDRINK, 12 ks, ocean

  Vynikající pro snadné rozlišení sklenic, hrníčků apod. Zvolenou značku přitiskněte přísavkou na hladký vnější povrch čisté sklenice. Vyrobeno z prvotřídního silikonu, není určeno..

  209.00 Kč
 • Tescoma tvořítko na led myDRINK, kostky
  Tescoma tvořítko na led myDRINK, kostky

  Vynikající pro přípravu originálně tvarovaného ledu. Opatřeno vodotěsným víčkem pro snadné přenášení naplněného tvořítka a jeho uložení do mrazničky v libovolné poloze. Vyrobeno z..

  299.00 Kč


Hledáte Sommeliérské pomůcky? V sekci nápoje | barmanské a sommeliérské pomůcky je možné objevit jedinečné tescoma provzdušňovač uno vino!
© 2021Kontakt