Tescoma otvírák na víno PRESTO, s ořezávátkem

Tescoma Otvírák Na Víno PRESTO, S Ořezávátkem

Tescoma otvírák na víno PRESTO, s ořezávátkem

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Barmanské a sommeliérské pomůcky
Dodavatel:Tescoma
Cena:299.00 Kč
Tescoma otvírák na víno PRESTO, s ořezávátkem 4 (80%) 21 hodnocení

Vynikající pro snadné otevírání všech typů korkových uzávěrů včetně kalifornských lahví se širokým okrajem a špičkových vín s dlouhými korky, opatřeno otvírákem na korunkové uzávěry. Ořezávátko pro snadné odstranění fólie slouží i jako stojánek otvíráku. Otvírák vyroben z odolné slitiny ušlechtilých kovů, ořezávátko z odolných plastů a nožířské oceli. V případě potřeby otřete vlhkou utěrkou a osušte, nemyjte v myčce. 3 roky záruka.


 • Tescoma otvírák na víno GrandCHEF
  Tescoma otvírák na víno GrandCHEF

  Vynikající pro snadné otvírání vinných lahví, včetně lahví kalifornského typu a luxusních vín s dlouhými korky. S otvírákem na korunkové uzávěry.  V čem nářadí GrandCHEF..

  269.00 Kč
 • Tescoma otvírák pákový UNO VINO
  Tescoma otvírák pákový UNO VINO

  Každý den může být výjimečný, třeba i díky malým rituálům. Jedním z nich může být třeba sklenička dobrého vína. Výběr té správné láhve je na vás, s jejím..

  699.00 Kč
 • Tescoma otvírák UNO VINO
  Tescoma otvírák UNO VINO

  Vynikající pro snadné otevírání všech typů vinných lahví včetně kalifornských lahví se širokým okrajem i luxusních a archívních vín s dlouhými korky. S otvírákem na korunkové..

  359.00 Kč
 • Tescoma otvírák na šampaňské UNO VINO
  Tescoma otvírák na šampaňské UNO VINO

  Šampaňské i šumivá vína teď můžete otevírat pohodlně a bez zbytečného stresu.   V čem Otvírák na šampaňské UNO VINO vyniká?   S otvírákem na..

  159.00 Kč


Hledáte Otvíráky lahví? V sekci nápoje | barmanské a sommeliérské pomůcky je možné objevit jedinečné tescoma otvírák na víno presto, s ořezávátkem!
© 2021Kontakt