Tescoma nálevky se sítkem PRESTO, 4 ks

Tescoma Nálevky Se Sítkem PRESTO, 4 Ks

Tescoma nálevky se sítkem PRESTO, 4 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Ostatní kuchyňské náčiní
Dodavatel:Tescoma
Cena:229.00 Kč
Tescoma nálevky se sítkem PRESTO, 4 ks 3,25 (65%) 37 hodnocení

Vynikající pro nalévání a cezení tekutin do malých i velkých nádob, opatřeno univerzálním sítkem, které se neucpává a je vhodné pro všechny čtyři nálevky. Díky trojúhelníkovému tvaru se odložené nálevky po stole nekutálejí. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.


 • Tescoma nálevky se sítkem PRESTO, 4 ks
  Tescoma nálevky se sítkem PRESTO, 4 ks

  Vynikající pro nalévání a cezení tekutin do malých i velkých nádob, opatřeno univerzálním sítkem, které se neucpává a je vhodné pro všechny čtyři nálevky. Díky trojúhelníkovému..

  229.00 Kč
 • Tescoma nálevka na použitý olej PRESTO
  Tescoma nálevka na použitý olej PRESTO

  Snadné a rychlé řešení pro likvidaci použitých kuchyňských olejů.   V čem Nálevka na použitý olej PRESTO vyniká?   Umožňuje zbavit se ekologicky použitého..

  149.00 Kč
 • Tescoma nálevka GrandCHEF ø 12 cm
  Tescoma nálevka GrandCHEF ø 12 cm

  Celonerezová nálevka pro pohodlné nalévání nápojů a tekutin.   V čem nálevka GrandCHEF vyniká?   Nálevka Grand CHEF je vynikající pro nalévání nápojů a..

  289.00 Kč
 • Tescoma stlačovací sítko PRESTO ø 65 mm, 2 ks
  Tescoma stlačovací sítko PRESTO ø 65 mm, 2 ks

  Nakládané olivy, žampiony, sušená rajčata, okurky nebo zavařené švestky, meruňky, třešně apod., zůstanou při skladování ponořené pod hladinou oleje či nálevu a tím pádem neosychají..

  119.00 Kč
 • Tescoma jehla na špíz PRESTO 20 cm, 6 ks
  Tescoma jehla na špíz PRESTO 20 cm, 6 ks

  Vynikající pro přípravu špízů. Vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. Ukládejte mimo dosah dětí. 3 roky záruka...

  129.00 Kč
 • Tescoma jehla na špíz PRESTO 25 cm, 6 ks
  Tescoma jehla na špíz PRESTO 25 cm, 6 ks

  Pro snadnou přípravu špízů.   V čem Jehly na špíz PRESTO vynikají?   Jsou dostatečně dlouhé, díky jehlám můžete špízy během pečení v troubě nebo..

  139.00 Kč


Hledáte Nálevky? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | ostatní kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné tescoma nálevky se sítkem presto, 4 ks!
© 2023Kontakt