Tescoma nálevka GrandCHEF ø 12 cm

Tescoma Nálevka GrandCHEF ø 12 Cm

Tescoma nálevka GrandCHEF ø 12 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Ostatní kuchyňské náčiní
Dodavatel:Tescoma
Cena:289.00 Kč
Tescoma nálevka GrandCHEF ø 12 cm 3,5 (70%) 32 hodnocení

Celonerezová nálevka pro pohodlné nalévání nápojů a tekutin.   V čem nálevka GrandCHEF vyniká?   Nálevka Grand CHEF je vynikající pro nalévání nápojů a tekutin do lahví s úzkým hrdlem.  Je opatřena odnímatelným cedicím sítkem, vhodná i pro nalévání tekutin s drobnými nečistotami. Nálevka má velký trychtýř a je dostatečně dlouhá, při nalévání tekutin je v láhvi stabilní.   Jaké má nálevka GrandCHEF další výhody?   kuchyňské pomůcky GrandCHEF vynikají špičkovým provedením a vysokou odolností   přináší vynikající poměr „prodejní cena/užitná hodnota“.   Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. 


 • Tescoma rošt na drůbež GrandCHEF
  Tescoma rošt na drůbež GrandCHEF

  Jak upéct nejkřupavější kuře?   Představujeme fantastickou pomůcku na pečení drůbeže, ale také marinovaných žeber nebo vaření houskových knedlíků.   Rošt, který..

  199.00 Kč
 • Tescoma struhadla k mlýnku HANDY, 3 ks
  Tescoma struhadla k mlýnku HANDY, 3 ks

  Tři bubnová struhadla určená pro mlýnek na strouhanku HANDY. Vynikající pro jemné i hrubé strouhání a plátkování zeleniny, strouhání zeleniny na nudličky „julienne“, strouhání ovoce,..

  499.00 Kč
 • Tescoma oddělovač skořápek HANDY
  Tescoma oddělovač skořápek HANDY

  Pro snadné sloupnutí vršků skořápek vařených vajec.   Čím Oddělovač skořápek HANDY vyniká?   Je užitečným pomocníkem při servírování vařených vajec..

  219.00 Kč
 • Tescoma dávkovač na med a sirup DELÍCIA
  Tescoma dávkovač na med a sirup DELÍCIA

  Pohodlné dávkování a skladování medu nebo sirupu.   Čím dávkovač na med a sirup DELÍCIA vyniká?   Je vynikající pro pohodlné dávkování tekutého..

  319.00 Kč
 • Tescoma kráječ na vejce GrandCHEF
  Tescoma kráječ na vejce GrandCHEF

  Nakrájí vejce na rovnoměrné plátky   V čem Kráječ na vejce GrandCHEF vyniká?   Nakrájí vařená vejce na rovnoměrné plátky, má speciálně navržený prostor..

  169.00 Kč
 • Tescoma formičky pro tvarování pokrmů GrandCHEF, 2 ks
  Tescoma formičky pro tvarování pokrmů GrandCHEF, 2 ks

  S formičkami GrandCHEF připravíte nejenom chutné, ale i oku skvěle lahodící pokrmy.    V čem formičky pro tvarování pokrmů GrandCHEF..

  179.00 Kč


Hledáte Nálevky? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | ostatní kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné tescoma nálevka grandchef ø 12 cm!
© 2023Kontakt