Tescoma mlékovar dvouplášťový PRESTO s poklicí ø 16 cm, 2.0 l

Tescoma Mlékovar Dvouplášťový PRESTO S Poklicí ø 16 Cm, 2.0 L

Tescoma mlékovar dvouplášťový PRESTO s poklicí ø 16 cm, 2.0 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nádobí
Dodavatel:Tescoma
Cena:1199.00 Kč
Tescoma mlékovar dvouplášťový PRESTO s poklicí ø 16 cm, 2.0 l 3,25 (65%) 24 hodnocení

Mlékovar dvouplášťový PRESTO Znáte to: ohříváte mléko, které vám vzkypí a vyteče na plotýnku. Rádo se také připálí na dně hrnce a vždy udělá škraloup. Podobné je to s pudinkem, čokoládou, omáčkou…. Proto je vhodné je ohřívat ve vodní lázni, to ale znamená mít a použít dvě vhodné nádoby, co do sebe pasují. Nebo si pořídit praktický dvouplášťový mlékovar PRESTO. Je skvělý pro vaření a ohřívání mléka, čokolády, omáček, pudinků, polev, dětských kaší a řady dalších pokrmů ve vodní lázni bez nutnosti vkládat misku do hrnce. V čem je mlékovar PRESTO výjimečný? Dvouplášťová konstrukce mlékovaru umožňuje vaření a ohřívání bez přímého styku se zdrojem tepla, prostřednictvím vody uvnitř pláště mlékovaru. Stačí otvorem pro píšťalku naplnit dutý plášť vodou. Od ní se na sporáku zahřeje obsah uvnitř mlékovaru, který se nikdy nepřipálí ani nevzkypí. Píšťalka pak zřetelně signalizuje dosažení bodu varu vody uvnitř pláště mlékovaru, takže u sporáku nemusíte zdlouhavě čekat na okamžik, kdy je mléko horké. Sklonerezová poklice, opatřená otvorem pro páru, mimo jiné zabrání u mléčných pokrmů vzniku škraloupů. Jaké jsou jeho další výhody? Mlékovar PRESTO je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, jeho masivní konstrukce a dokonalé provedení splňují nejvyšší požadavky kladené na zdravé, komfortní a úsporné vaření. Je opatřen extra silným sendvičovým dnem - teplo ze sporáku je tak předáváno dovnitř nádoby plynule, bez výkyvů a rovnoměrně po celé ploše dna. Má také vynikající termoakumulační vlastnosti, které umožňují úsporu energie - sporák je možné vypínat s předstihem před ukončením vaření nebo vařit i při velmi nízkém výkonu sporáku. Mléko a další potraviny ponechané v mlékovaru si navíc déle uchovají svou teplotu. Mlékovar má ergonomické úchyty z odolného plastu, které při správném použití nepálí a nádoba samotná je opatřena stupnicí pro přesné odměření ohřívaných tekutin. Navíc je mlékovar PRESTO robusní a navržený tak, aby vyhověl nárokům na intenzivní a dlouhodobé používání a umožňoval snadné a rychlé čištění. Bonusem je pak vzhled, který ho předurčuje stát se ozdobou vaší kuchyně. Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel, odolný plast Použití: Mlékovar je vhodný pro použití na všech typech sporáků včetně indukčních Mytí v myčce: ne Záruka: 5 let


 • Tescoma mlékovar dvouplášťový PRESTO s poklicí ø 16 cm, 2.0 l
  Tescoma mlékovar dvouplášťový PRESTO s poklicí ø 16 cm, 2.0 l

  Mlékovar dvouplášťový PRESTO Znáte to: ohříváte mléko, které vám vzkypí a vyteče na plotýnku. Rádo se také připálí na dně hrnce a vždy udělá škraloup. Podobné je to s pudinkem,..

  1199.00 Kč
 • Tescoma mlékovar HOME PROFI ø 14 cm, 1.8 l
  Tescoma mlékovar HOME PROFI ø 14 cm, 1.8 l

  Vynikající pro použití v domácnostech i profesionálních kuchyních. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, opatřeno extra silným sendvičovým dnem a masivní rukojetí. Vhodné pro..

  699.00 Kč
 • Litinový outdoorový hrnec s poklicí Lodge 5,6 l
  Litinový outdoorový hrnec s poklicí Lodge 5,6 l

  Velký, masivní litinový hrnec s poklicí černé barvy s hladkým nepřilnavým povrchemHrnec má průměr 30,5 cm, obsah 5,6 litruPohyblivý nerezový úchop pro snadné zavěšení nad topeništěm a..

  4130.00 Kč
 • Litinový hrnec s poklicí Lodge 6,6 l
  Litinový hrnec s poklicí Lodge 6,6 l

  Velký, masivní litinový hrnec s poklicí černé barvy s hladkým nepřilnavým povrchemHrnec má průměr 32,5 cm, obsah 6,6 litruNa obou stranách hrnce žlábek pro snadné vylévání vypečeného..

  3760.00 Kč
 • Skleněná láhev se špuntem Sevi, 1 l
  Skleněná láhev se špuntem Sevi, 1 l

  I čerstvá voda se dá elegantně servírovat, když máte ty správné doplňky. Ve skleněné láhvi doplněná o čerstvé ovoce, plátky citrusů, zelenou mátu nebo domácí barevné sirupy...

  79.00 Kč
 • Láhev sklovíčko Edensaft 0,7 l ORION
  Láhev sklovíčko Edensaft 0,7 l ORION

  Skleněné láhve s víčkem jsou ideálním pomocníkem na uchování domácích šťáv, sirupů, vína, slivovice nebo likérů...

  299.00 Kč
 • BANQUET Láhev na mléko FRESH MILK 1 l
  BANQUET Láhev na mléko FRESH MILK 1 l

  Láhev na mléko 1 l s novým atraktivním dekorem. Láhve jsou ideálním dárkem pro milovníky mléka z automatu. Tradiční originální tvar láhve dává mléku ten správný ráz. Nový..

  149.00 Kč
 • Cerve Skleněná láhev s Clip uzávěrem Lavande, 1 l
  Cerve Skleněná láhev s Clip uzávěrem Lavande, 1 l

  Nalijte si svůj drink či vodu do nádherné skleněné láhve s patentním uzávěrem s vyobrazenými levandulemi značící Provence. Možné dávat do myčky nádobí...

  89.00 Kč
 • Skleněná láhev s víčkem ZELENINA 1 l, 6 ks
  Skleněná láhev s víčkem ZELENINA 1 l, 6 ks

  Domácí limonáda, sirup, zeleninové či ovocné šťávy, na to všechno se vám bude skvěle hodit tato sada skleněných lahví s víčkem...

  249.00 Kč


Hledáte Hrnce na mléko? V sekci vaření | nádobí je možné objevit jedinečné tescoma mlékovar dvouplášťový presto s poklicí ø 16 cm, 2.0 l!
© 2022Kontakt