Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l

Tescoma Karafa UNO VINO 1.0 L

Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sklenice
Dodavatel:Tescoma
Cena:219.00 Kč
Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l 2,25 (45%) 27 hodnocení

Pokud si chcete víno s přáteli skutečně vychutnat, podávejte jej v atraktivní designové karafě UNO VINO. Je opatřena praktickým víčkem s nalévacím otvorem, a chrání tak vaše nápoje před hmyzem a nečistotami. Karafa je skvělá také pro servírování vody, limonád, džusů a dalších nealkoholických i alkoholických nápojů.   V čem je karafa UNO VINO výjimečná?   Stylové provedení s šikovným víčkem ve dvou barvách osvěží vaše stolování a současně ochrání vaše nápoje.   Jaké má skleněná karafa UNO VINO další výhody?   kvalitní provedení z borosilikátového skla   víčko s otvorem pro pohodlné nalévání podávaných nápojů   optimální objem 1 litr   obsah je chráněn před hmyzem i nečistotami   ideální pro podávání vína, také pro další alkoholické i nealkoholické nápoje   praktická údržba v myčce nádobí     Materiál: borosilikátové sklo a kvalitní plast. Údržba: vhodné do myčky, karafu a víčko vkládejte do myčky samostatně. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma pohár s víčkem myDRINK 400 ml
  Tescoma pohár s víčkem myDRINK 400 ml

  Pitný režim se mnohem lépe dodržuje se stylovým pohárem vyrobeným ze zdravotně nezávadného materiálu. Vychytané víčko navíc ochrání nápoje před hmyzem a..

  74.00 Kč
 • Tescoma láhev na smoothie myDRINK 300 ml
  Tescoma láhev na smoothie myDRINK 300 ml

  Popíjíte rádi zdravé ovocné a zeleninové smoothie nápoje? Láhve na smoothie myDRINK jsou vyvinuty speciálně pro jejich podávání.   V čem láhve na smoothie myDRINK..

  94.00 Kč
 • Tescoma třetinka myBEER Icon
  Tescoma třetinka myBEER Icon

  Originální třetina na pivo, s jakou se v restauraci jistě nesetkáte.     V čem třetinka myBEER vyniká?   Originální design třetinky myBEER..

  86.00 Kč


Hledáte Karafy a dekantéry? V sekci nápoje | sklenice je možné objevit jedinečné tescoma karafa uno vino 1.0 l!
© 2021Kontakt