Tescoma karafa UNO VINO 1,0 l

Tescoma Karafa UNO VINO 1,0 L

Tescoma karafa UNO VINO 1,0 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sklenice
Dodavatel:Tescoma
Cena:229.00 Kč
Tescoma karafa UNO VINO 1,0 l 3,25 (65%) 31 hodnocení

Pokud si chcete víno s přáteli skutečně vychutnat, podávejte jej v atraktivní designové karafě UNO VINO. Je opatřena praktickým víčkem s nalévacím otvorem, a chrání tak vaše nápoje před hmyzem a nečistotami. Karafa je skvělá také pro servírování vody, limonád, džusů a dalších nealkoholických i alkoholických nápojů.   V čem je karafa UNO VINO výjimečná?   Stylové provedení s šikovným víčkem osvěží vaše stolování a současně ochrání vaše nápoje.     Jaké má skleněná karafa UNO VINO další výhody?   kvalitní provedení z borosilikátového skla   víčko s otvorem pro pohodlné nalévání podávaných nápojů   optimální objem 1 litr   obsah je chráněn před hmyzem i nečistotami   ideální pro podávání vína, také pro další alkoholické i nealkoholické nápoje   praktická údržba v myčce nádobí     Materiál: borosilikátové sklo a kvalitní plast. Údržba: vhodné do myčky, karafu a víčko vkládejte do myčky samostatně. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma láhev na smoothie myDRINK 300 ml
  Tescoma láhev na smoothie myDRINK 300 ml

  Popíjíte rádi zdravé ovocné a zeleninové smoothie nápoje? Láhve na smoothie myDRINK jsou vyvinuty speciálně pro jejich podávání.   V čem láhve na smoothie myDRINK..

  99.00 Kč
 • Tescoma třetinka myBEER Lupulus
  Tescoma třetinka myBEER Lupulus

  Originální třetina na pivo, s jakou se v restauraci jistě nesetkáte.     V čem třetinka myBEER vyniká?   Originální design třetinky myBEER..

  109.00 Kč
 • Tescoma půllitr myBEER Icon
  Tescoma půllitr myBEER Icon

  Originální půllitr na pivo, s jakým se v restauraci určitě nesetkáte.      V čem půllitr myBEER vyniká?   Originální design..

  149.00 Kč
 • Tescoma půllitr myBEER Salute!
  Tescoma půllitr myBEER Salute!

  Originální půllitr na pivo, s jakým se v restauraci určitě nesetkáte.      V čem půllitr myBEER vyniká?   Originální design..

  149.00 Kč
 • Tescoma značky na sklenice myDRINK, 12 ks, ocean
  Tescoma značky na sklenice myDRINK, 12 ks, ocean

  Vynikající pro snadné rozlišení sklenic, hrníčků apod. Zvolenou značku přitiskněte přísavkou na hladký vnější povrch čisté sklenice. Vyrobeno z prvotřídního silikonu, není určeno..

  229.00 Kč


Hledáte Karafy a dekantéry? V sekci nápoje | sklenice je možné objevit jedinečné tescoma karafa uno vino 1,0 l!
© 2022Kontakt