Tescoma forma madlenky DELÍCIA SiliconPRIME

Tescoma Forma Madlenky DELÍCIA SiliconPRIME

Tescoma forma madlenky DELÍCIA SiliconPRIME

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pečicí formy
Dodavatel:Tescoma
Cena:499.00 Kč
Tescoma forma madlenky DELÍCIA SiliconPRIME 3,25 (65%) 37 hodnocení

Moderní silikonová forma vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů.   V čem forma na pečení DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?   Má pečlivě zvolený tvar a optimální tloušťku materiálu. Pokrmy připravované ve formě SiliconPRIME se nedeformují, pečení probíhá rychle, rovnoměrně a bez připalování. Díky povrchové úpravě „sametový mat“ lze moučníky ze silikonových forem SiliconPRIME vždy snadno vyklopit. Formy jsou dodávány s originálními recepty pro přípravu moučníků, včetně bezlepkových variant.   Jaké má silikonová forma DELÍCIA SiliconPRIME další výhody?   snadno se čistí, stačí ji opláchnout nebo dát do myčky je perfektně skladná, srolovaná zabírá jen minimum místa.   Materiál: Prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. 


 • Tescoma formičky na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA, 3 ks
  Tescoma formičky na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA, 3 ks

  Zdravé pečené tyčinky ze směsi připravené na míru pro vaši fit postavu si v silikonových formičkách DELLA CASA snadno upečete i doma.   V čem jsou formičky na..

  259.00 Kč
 • Tescoma forma madlenky DELÍCIA SiliconPRIME
  Tescoma forma madlenky DELÍCIA SiliconPRIME

  Moderní silikonová forma vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů.   V čem forma na pečení DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?   Má pečlivě zvolený tvar a..

  499.00 Kč
 • Tescoma forma makronky DELÍCIA SiliconPRIME
  Tescoma forma makronky DELÍCIA SiliconPRIME

  Moderní silikonová forma vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů.   V čem forma na pečení DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?   Má pečlivě zvolený tvar a..

  449.00 Kč
 • Tescoma forma oříšky DELÍCIA SiliconPRIME
  Tescoma forma oříšky DELÍCIA SiliconPRIME

  Unikátní silikonová forma vynikající pro přípravu tradičního domácího cukroví.   V čem forma DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?   Příprava cukroví v silikonové..

  389.00 Kč
 • Tescoma forma 10 medvídků DELÍCIA SiliconPRIME
  Tescoma forma 10 medvídků DELÍCIA SiliconPRIME

  Silikonová formy na domácí pečené medvídky se sladkou náplní.   Čím Forma 10 medvídků DELÍCIA SiliconePRIME vyniká?     Připravíte s ní snadno,..

  629.00 Kč


Hledáte Silikonové formy na pečení? V sekci pečení | pečicí formy je možné objevit jedinečné tescoma forma madlenky delÍcia siliconprime!
© 2023Kontakt