Tescoma forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks

Tescoma Forma želatinové Bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 Ks

Tescoma forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pečicí formy
Dodavatel:Tescoma
Cena:299.00 Kč
Tescoma forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks 5 (100%) 37 hodnocení

Vyrobte si domácí želatinové medvídky a žížaly snadno a rychle, z vlastních ověřených surovin.   V čem formy na želatinové bonbony DELLA CASA vynikají?     Obě silikonové formy jsou vynikající pro přípravu originálně tvarovaných domácích želatinových medvídků a žížal bez použití konzervantů, umělých barviv a přebytečných sladidel. Hotové želatinové bonbony z pružných silikonových forem vždy snadno vyklopíte.   Jaké mají formy na želatinové bonbony DELLA CASA další výhody?   formy se dobře čistí a jsou perfektně skladné. recepty jsou součástí balení.   Materiál: Pružný silikon. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka:  3 roky.


 • Tescoma tvořítko na vejce Orsini DELÍCIA, 2 ks
  Tescoma tvořítko na vejce Orsini DELÍCIA, 2 ks

  Vyzkoušejte nadýchaná a lahodná sázená vejce připravená bez smažení a bez tuku.   V čem Tvořítko na vejce Orsini DELÍCIA vyniká?   Jsou vynikající pro..

  119.00 Kč
 • Tescoma forma s vlnitým okrajem kulatá GUSTO ø 28 cm
  Tescoma forma s vlnitým okrajem kulatá GUSTO ø 28 cm

  S touto formou s vlnitým okrajem si upečete nejen vynikající koláče a slané quiche, které se díky prvotřídnímu porcelánu krásně vyklopí, ale zvládne i nepečené dorty. Všechny dobroty v..

  469.00 Kč
 • Tescoma keramická forma bábovka DELÍCIA
  Tescoma keramická forma bábovka DELÍCIA

  Babiččina bábovka   Upečte si poctivou domácí bábovku v klasické silnostěnné keramické formě, kterou podle mnohých kuchařek a cukrářek žádná jiná..

  999.00 Kč
 • Tescoma keramická forma toastový chléb DELÍCIA
  Tescoma keramická forma toastový chléb DELÍCIA

  Forma pro snadnou a rychlou přípravu domácího toastového chleba.   V čem Keramická forma toastový chléb DELÍCIA vyniká?     Připravíte v ní..

  939.00 Kč
 • Tescoma forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm
  Tescoma forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 24 cm

  Nepečený dezert, aspik, i zmrzlinový dort   Připravujte snadno a rychle osvěžující ovocné nebo zmrzlinové dorty, které nemusíte péct! Letní hit ve tvaru bábovky či věnce nyní..

  459.00 Kč
 • Tescoma keramická forma vánočka DELÍCIA
  Tescoma keramická forma vánočka DELÍCIA

  Netroufáte si splétat těsto a přitom máte poctivou domácí vánočku rádi?   V čem vám Keramická forma vánočka DELÍCIA vyjde vstříc?   S keramickou formou..

  789.00 Kč


Hledáte Silikonové formy na pečení? V sekci pečení | pečicí formy je možné objevit jedinečné tescoma forma želatinové bonbony tescoma della casa, 2 ks!
© 2023Kontakt