Tescoma dekantér SOMMELIER 1.5 l

Tescoma Dekantér SOMMELIER 1.5 L

Tescoma dekantér SOMMELIER 1.5 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sklenice
Dodavatel:Tescoma
Cena:429.00 Kč
Tescoma dekantér SOMMELIER 1.5 l 2,25 (45%) 22 hodnocení

Dekantace není vyhrazena pouze sommelierům ve vinných sklepech či luxusních restauracích. Jedná se o rituál, díky němuž dojde k vydýchání a harmonizaci červeného vína a současně k oddělení sedimentů od tekutiny. K tomu ovšem potřebujete kvalitní dekanter, tedy nádobu, která se o plné rozvinutí chuti a vůně vašeho vína zodpovědně postará. Tady je: designový dekanter z linie SOMMELIER.   V čem je Dekanter SOMMELIER výjimečný?   V luxusním designu dekantéru se snoubí elegantní tvar a vlastnosti vysoce odolného průzračného bezolovnatého křišťálového skla. Je ideální pro dekantování a stylové podávání červených vín.   Jaké má nádoba pro dekantování SOMMELIER další výhody?   vydýchání a provzdušnění červeného vína   zvýraznění jeho vůně a chutě   oddělení sedimentů od servírovaného vína   je vyroben z vysoce odolného průzračného skla krystalin   nadčasový tvar sluší každé domácnosti   ideální objem pro dekantaci jedné 0,75 l láhve vína     Materiál: vysoce odolné průzračné bezolovnaté křišťálové sklo krystalin. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l
  Tescoma karafa UNO VINO 1.0 l

  Pokud si chcete víno s přáteli skutečně vychutnat, podávejte jej v atraktivní designové karafě UNO VINO. Je opatřena praktickým víčkem s nalévacím otvorem, a chrání tak..

  219.00 Kč
 • Tescoma sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks
  Tescoma sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks

  Znáte ten nepříjemný pocit, když na party či oslavě najednou nevíte, která sklenička je vaše? Máme pro vás jedinečné a zábavné řešení! Servírujte bílé, růžové, červené..

  529.00 Kč
 • Tescoma pohár s víčkem myDRINK 400 ml
  Tescoma pohár s víčkem myDRINK 400 ml

  Pitný režim se mnohem lépe dodržuje se stylovým pohárem vyrobeným ze zdravotně nezávadného materiálu. Vychytané víčko navíc ochrání nápoje před hmyzem a..

  74.00 Kč
 • Tescoma láhev na smoothie myDRINK 300 ml
  Tescoma láhev na smoothie myDRINK 300 ml

  Popíjíte rádi zdravé ovocné a zeleninové smoothie nápoje? Láhve na smoothie myDRINK jsou vyvinuty speciálně pro jejich podávání.   V čem láhve na smoothie myDRINK..

  94.00 Kč
 • Tescoma třetinka myBEER Icon
  Tescoma třetinka myBEER Icon

  Originální třetina na pivo, s jakou se v restauraci jistě nesetkáte.     V čem třetinka myBEER vyniká?   Originální design třetinky myBEER..

  86.00 Kč
 • Tescoma třetinka myBEER Salute!
  Tescoma třetinka myBEER Salute!

  Originální třetina na pivo, s jakou se v restauraci jistě nesetkáte.     V čem třetinka myBEER vyniká?   Originální design třetinky myBEER..

  86.00 Kč
 • Tescoma půllitr myBEER Icon
  Tescoma půllitr myBEER Icon

  Originální půllitr na pivo, s jakým se v restauraci určitě nesetkáte.      V čem půllitr myBEER vyniká?   Originální design..

  109.00 Kč


Hledáte Karafy a dekantéry? V sekci nápoje | sklenice je možné objevit jedinečné tescoma dekantér sommelier 1.5 l!
© 2021Kontakt