Tescoma Závaží pro kvašení DELLA CASA, 3 ks

Tescoma Závaží Pro Kvašení DELLA CASA, 3 Ks

Tescoma Závaží pro kvašení DELLA CASA, 3 ks

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:389.00 Kč
Tescoma Závaží pro kvašení DELLA CASA, 3 ks 4,5 (90%) 22 hodnocení

Závaží pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma zatíží krouhané zelí, nakládanou zeleninu, kimchi apod. během kvašení. Materiál: přírodní keramika s odolnou glazurou. Záruka: 3 roky.V čem závaží pro kvašení DELLA CASA vyniká? Tři kusy keramického závaží vytvoří kruh, který zatíží krouhané zelí tak, že bude kompletně ponořené v nálevu po celou dobu kvašení.


 • Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru
  Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru

  Se soupravou si můžete doma připravit výtečný čerstvý sýr bez obsahu „éček“, konzervantů a dalších zbytečných a nezdravých ingrediencí. Sýr můžete ochutit kořením, čerstvými..

  469.00 Kč
 • Maxxo MM01 Výrobník
  Maxxo MM01 Výrobník

  Vyrobte si své mléko, smoothie, tofu, kaši či polívku. Přístroj vám dá vybrat z celkem 10 programů, které slouží pro snadnou a rychlou výrobu různých druhů pokrmů. Do nerezové nádoby..

  2399.00 Kč
 • Tescoma Souprava pro kvašení DELLA CASA 5 l
  Tescoma Souprava pro kvašení DELLA CASA 5 l

  Souprava pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma je vynikající pro přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny apod.Soupravu tvoří sklenice DELLA CASA 5000 ml s..

  499.00 Kč
 • Orion Miska na klíčení
  Orion Miska na klíčení

  Miska s víčkem a sítkem je ideální pro pohodlné klíčení semen luštěnin, obilovin, bylin i zeleniny – fazole, hrách, pohanka, čočka, sója… Semínka namočte v misce na 24 hodin. Po..

  169.00 Kč
 • Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA
  Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

  Mřížka pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma umožňuje připravit domácí kvašené okurky i jinou zeleninu, nakládané hermelíny, utopence apod. Mřížka udrží potraviny pod hladinou..

  79.00 Kč
 • Orion Sada na výrobu sýra
  Orion Sada na výrobu sýra

  Sada na výrobu domácího sýra nebo tvarohu vám umožní z mléka, které například nestihnete jinak zpracovat, vyrobit výborný domácí tvaroh skvělé chuti, sýry tavené, uzrálé, domácí..

  189.00 Kč
 • Orion Strojek na nudle Francesko
  Orion Strojek na nudle Francesko

  Ruční mechanický strojek s nástavci na přípravu domácích těstovin. Sami si profesionálně vyrobíte těstoviny z domácích surovin. Strojek je celokovový, k pracovní desce je uchycen..

  1199.00 Kč
 • Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA
  Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA

  Víčko se speciálním ventilem pro přípravu domácích kvašených pokrmů v zavařovacích sklenicích DELLA CASA. Umožňuje přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané..

  189.00 Kč
 • Láhev sklovíčko Edensaft 0,7 l ORION
  Láhev sklovíčko Edensaft 0,7 l ORION

  Skleněné láhve s víčkem jsou ideálním pomocníkem na uchování domácích šťáv, sirupů, vína, slivovice nebo likérů...

  299.00 Kč


Hledáte Příprava domácích potravin? V sekci kuchyně a jídelna je možné objevit jedinečné tescoma závaží pro kvašení della casa, 3 ks!
© 2021Kontakt