Tescoma univerzální kráječ HANDY

Tescoma Univerzální Kráječ HANDY

Tescoma univerzální kráječ HANDY

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Ostatní kuchyňské náčiní
Dodavatel:Tescoma
Cena:499.00 Kč
Tescoma univerzální kráječ HANDY 4,5 (90%) 31 hodnocení

Vynikající pro krájení napařených nebo uvařených knedlíků, sladkých rolád, měkkých paštik a sýrových rolád, mozarelly, listového těsta, banánů, apod. na plátky. Opatřeno odnímatelným podnosem na nečistoty. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka. Použití: Pokrm vložte do otevřeného kráječe a sklopením rámu překrojte. Pro dosažení tenčích plátků pokrm po prvním překrojení posuňte a znovu překrojte.


 • Tescoma oddělovač skořápek HANDY
  Tescoma oddělovač skořápek HANDY

  Pro snadné sloupnutí vršků skořápek vařených vajec.   Čím Oddělovač skořápek HANDY vyniká?   Je užitečným pomocníkem při servírování vařených vajec..

  219.00 Kč
 • Tescoma tvarovací šablony DELÍCIA, 3 ks
  Tescoma tvarovací šablony DELÍCIA, 3 ks

  Pro snadnou přípravu dokonale tvarovaného cukroví.   Čím Tvarovací šablony DELÍCIA vynikají?   Umožňují snadnou a rychlou přípravu sladkého i slaného, pečeného i..

  199.00 Kč
 • Tescoma tvořítko na žloutkové nitě DELÍCIA
  Tescoma tvořítko na žloutkové nitě DELÍCIA

  O žloutkových nitích jste zatím ani neslyšeli, natož abyste je ochutnali? Nevadí, teď máte jedinečnou příležitost to napravit. Jejich příprava je totiž opravdu..

  129.00 Kč


Hledáte Kráječe? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | ostatní kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné tescoma univerzální kráječ handy!
© 2022Kontakt