Tescoma SEASON kořenky v otočném stojánku 8 ks,

Tescoma SEASON Kořenky V Otočném Stojánku 8 Ks,

Tescoma SEASON kořenky v otočném stojánku 8 ks,

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pomůcky do kuchyně
Dodavatel:Tescoma
Cena:729.00 Kč
Tescoma SEASON kořenky v otočném stojánku 8 ks, 5 (100%) 14 hodnocení

Luxusní souprava vynikající pro uložení koření na kuchyňské lince i jídelním stole. Koření je uloženo přehledně, díky otočnému stojánku je snadno dostupné. Násypka pro snadné plnění kořenek je uložena ve stojánku. Kořenky jsou univerzální, dodávány s 8 víčky pro mleté koření a 8 náhradními víčky pro koření celé. Vyrobeno z prvotřídního odolného skla a kvalitního plastu. Skleněné dózy, víčka, uzávěry a násypka jsou vhodné do myčky, stojánek čistěte vlhkou utěrkou. 3 roky záruka.


 • Dóza na olej a ocet se dvěma uzávěry
  Dóza na olej a ocet se dvěma uzávěry

  Originální dóza na olej a ocet se stane osobitým doplnkěm vašeho interiéru. Dóza má dva samostatné uzávěry, jeden na ocet a jeden na olej. Dóza je vyrobena ze skla a je doplněna korkovými..

  219.00 Kč
 • Orion 12dílná sada kořenek se stojanem
  Orion 12dílná sada kořenek se stojanem

  Sada kořenek v dřevěném stojanu je jak praktický, tak moderní pomocník vaší kuchyně. 12 kořenek na otočném dřevěném stojanu vaši domácnost zaručeně oživí, ale také vám usnadní..

  499.00 Kč
 • Sada láhví na olej a ocet Excellent 250 ml, 2 ks
  Sada láhví na olej a ocet Excellent 250 ml, 2 ks

  Láhve na olej a ocet nesmí chybět v žádné kuchyni. Jsou praktické pro dochucování pokrmů při stolování a navíc budou krásnou dekorací v interiéru. Láhve jsou vyrobeny z čirého..

  99.00 Kč
 • Florina Láhev na olej 300 ml, nerez
  Florina Láhev na olej 300 ml, nerez

  Elegantní a moderní láhev na olej, ocet nebo další tekutá dochucovadla skvěle doplní každodenní i slavnostní stůl. Vyrobena z kvalitního skla s kovovými a plastovými prvky. Díky objemu..

  79.00 Kč


Hledáte Kořenky? V sekci kuchyně a jídelna | pomůcky do kuchyně je možné objevit jedinečné tescoma season kořenky v otočném stojánku 8 ks,!
© 2020Kontakt