Tescoma President 10dílná sada hrnců

Tescoma President 10dílná Sada Hrnců

Tescoma President 10dílná sada hrnců

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Tescoma
Cena:5699.00 Kč
Tescoma President 10dílná sada hrnců 5 (100%) 26 hodnocení

Luxusní kuchyňské nádobí se sklonerezovými poklicemi, masivními nerezovými úchyty, extra silným sendvičovým dnem a odměřovací stupnicí. Rendlík s nálevkou je opatřen cedicí poklicí s malými a velkými otvory pro komfortní cezení. Nádobí PRESIDENT je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10, je tedy vysoce odolné proti korozi i při pravidelném a dlouhodobém vaření a mytí v myčkách nádobí. Pro poklice bylo použito kvalitní, mimořádně odolné sklo.Všechny nádoby mají extra silná sendvičová dna, díky nimž je teplo ze sporáku předáváno dovnitř nádob plynule, bez výkyvů a rovnoměrně po celé ploše dna. Příprava jídla je tak snazší, bez nepříjemného připalování a umožňuje významnou úsporu energie – probíhá i při nízkém výkonu sporáku a jídlo si dlouho uchovává svou teplotu.Masivní vodotěsné úchyty jsme konstrukčně vyřešili tak, aby po vytažení z myčky „z uší“ nádobí nevytékala voda a mohli jste jej ihned uložit do kuchyňské linky. Protože sada splňuje beze zbytku nároky na intenzivní a dlouhodobé používání, byla na ni dána mimořádna záruka 5 let. Sada obsahuje: hrnec PRESIDENT s poklicí pr. 22 cm, objem 5,5 l hrnec PRESIDENT s poklicí pr. 18 cm, objem 3 l kastrol PRESIDENT s poklicí pr. 22 cm, objem 4 l kastrol PRESIDENT s poklicí pr. 18 cm, objem 2 l rendlík PRESIDENT s cedicí poklicí pr. 16 cm, objem 1,5 l


 • BergHOFF Kastrol s poklicí nerez COMFORT 18 cm
  BergHOFF Kastrol s poklicí nerez COMFORT 18 cm

  Kastrol s poklicí od belgické značky BERGHOFF je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli v kvalitě 18/10 s třívrstvým sendvičovým dnem, které skvěle rozvádí teplo a získanou teplotu pak..

  1295.00 Kč
 • Banquet Sada talířů square FLOREA, 18 ks
  Banquet Sada talířů square FLOREA, 18 ks

  Elegantní jídelní sada s čtvercovým tvarem talířů je vyrobena z kvalitního porcelánu a dekorovaná pěkným květinovým motivem, který krásně vyniká na čistě bílém podkladu. Porcelán..

  1299.00 Kč
 • Mäser 16dílná jídelní sada INODA EARTH PAINT
  Mäser 16dílná jídelní sada INODA EARTH PAINT

  Jídelní keramická sada je v našich domácnostech nejen praktický prvek, ale i skvělý doplněk každého prostřeného stolu. Decetní kombinace barevse hodí do všech jídelen a kuchyní...

  1299.00 Kč
 • Blaumann Hrnec s poklicí nerez Gourmet Line 16 cm, BL-1006, pr. 16 cm
  Blaumann Hrnec s poklicí nerez Gourmet Line 16 cm, BL-1006, pr. 16 cm

  Hrnce Gourmet Line z leštěné nerezové oceli jsou vhodné na všechny druhy sporáků i na indukci. Díky kvalitnímu provedení a žáruvzdorné skleněné poklici je můžete použít v troubě do..

  599.00 Kč


Hledáte Sady nádobí? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit jedinečné tescoma president 10dílná sada hrnců!
© 2022Kontakt