Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

Tescoma Mřížka Pro Kvašení DELLA CASA

Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:79.00 Kč
Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA 2,5 (50%) 26 hodnocení

Mřížka pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma umožňuje připravit domácí kvašené okurky i jinou zeleninu, nakládané hermelíny, utopence apod. Mřížka udrží potraviny pod hladinou nálevu po celou dobu kvašení.Materiál: odolný plast (PE). Čištění: vhodné do myčky nádobí. Záruka: 3 roky.Na rozdíl od tradičních pružných dřívek používaných při kvašení okurek má plastová mřížka řadu výhod: lze ji snadno dokonale vyčistit nijak neovlivňuje chuť, vzhled ani barvu kvašeného pokrmu je vhodná pro dlouhodobé opakované použití


 • Orion Sada na výrobu sýra
  Orion Sada na výrobu sýra

  Sada na výrobu domácího sýra nebo tvarohu vám umožní z mléka, které například nestihnete jinak zpracovat, vyrobit výborný domácí tvaroh skvělé chuti, sýry tavené, uzrálé, domácí..

  189.00 Kč
 • Orion Strojek na nudle Francesko
  Orion Strojek na nudle Francesko

  Ruční mechanický strojek s nástavci na přípravu domácích těstovin. Sami si profesionálně vyrobíte těstoviny z domácích surovin. Strojek je celokovový, k pracovní desce je uchycen..

  1199.00 Kč
 • Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA
  Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA

  Víčko se speciálním ventilem pro přípravu domácích kvašených pokrmů v zavařovacích sklenicích DELLA CASA. Umožňuje přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané..

  189.00 Kč
 • Cerve Skleněná láhev s Clip uzávěrem Lavande, 1 l
  Cerve Skleněná láhev s Clip uzávěrem Lavande, 1 l

  Nalijte si svůj drink či vodu do nádherné skleněné láhve s patentním uzávěrem s vyobrazenými levandulemi značící Provence. Možné dávat do myčky nádobí...

  89.00 Kč
 • Orion Láhev sklovíčko OLEJ 0,25 l
  Orion Láhev sklovíčko OLEJ 0,25 l

  Sada skleněných láhví na uchování oleje, který si můžete dochutit kořením či bylinkami. Neprůhledná nádoba uchrání váš olej před slunečními paprsky. Pokud rádi dáváte svým..

  239.00 Kč
 • Skleněná láhev s víčkem ZELENINA 1 l, 6 ks
  Skleněná láhev s víčkem ZELENINA 1 l, 6 ks

  Domácí limonáda, sirup, zeleninové či ovocné šťávy, na to všechno se vám bude skvěle hodit tato sada skleněných lahví s víčkem...

  229.00 Kč


Hledáte Příprava domácích potravin? V sekci kuchyně a jídelna je možné objevit jedinečné tescoma mřížka pro kvašení della casa!
© 2021Kontakt