Tescoma šlehač na mléčnou pěnu PRESIDENT

Tescoma šlehač Na Mléčnou Pěnu PRESIDENT

Tescoma šlehač na mléčnou pěnu PRESIDENT

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pomůcky pro čaj a kávu
Dodavatel:Tescoma
Cena:389.00 Kč
Tescoma šlehač na mléčnou pěnu PRESIDENT 4,25 (85%) 36 hodnocení

Vynikající pro rychlou přípravu mléčné pěny do kávy cappuccino, latte, frappé, horké čokolády apod. S ochranným pouzdrem šlehací spirály pro bezpečné skladování, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Dvě mikrotužkové AAA baterie nejsou součástí balení. 5 roků záruka.


 • Tescoma mlýnek na kávu HANDY
  Tescoma mlýnek na kávu HANDY

  Kdo by nemiloval čerstvou kávu? Dopřejte si její jedinečné aroma, kdykoli na ni dostanete chuť. Stačí nasypat kávová zrnka do mlýnku HANDY, několikrát lehce otočit kličkou a přesná porce..

  769.00 Kč
 • Tescoma sítko na čaj s víčkem TEO
  Tescoma sítko na čaj s víčkem TEO

  Vynikající pro vyluhování sypaných a bylinkových čajů v hrnku nebo v konvici. Sítko položte na horní okraj hrnku, nasypte čaj, uzavřete víčkem a nechte luhovat. Po vyluhování víčko..

  239.00 Kč
 • Tescoma vyluhovací sítko myDRINK
  Tescoma vyluhovací sítko myDRINK

  Sítko s nastavitelnou velikostí otvorů, vynikající pro pozvolné vyluhování jemných čajů nebo intenzivní vyluhování bylinek, sušeného ovoce, hrubších čajů apod. Se stojánkem pro..

  149.00 Kč
 • Westmark Trvalý filtr na kávu KAFFEE
  Westmark Trvalý filtr na kávu KAFFEE

  Trvalý filtr na kávu vel. č. 4 vhodný pro všechny běžné kávovary i ruční filtry. Nahrazuje filtry papírové. Stačí pro přípravu 8 až 12 šálků. Snadno se vyjímá díky sklopnému..

  189.00 Kč
 • Orion Filtr kávový nerez pr. 10 cm
  Orion Filtr kávový nerez pr. 10 cm

  Filtr na přípravu překapávané kávy o průměru 10 cm nahradí papírové filtry. Tzv. "coffee dripper" je velmi jemný, po zalití mleté kávy horkou vodou díky kónickému tvaru rychle..

  399.00 Kč
 • Lamart Mlékovar 1,5 l Lait LT1068 - Hrnec na mléko
  Lamart Mlékovar 1,5 l Lait LT1068 - Hrnec na mléko

  Mlékovar Lait značky Lamart z nerezové oceli v lesklém provedení je skvělý pro vaření a ohřívání mléka. Hrnec je vyroben z kvalitní dvouplášťové oceli s termo akumulačními..

  469.00 Kč


Hledáte Pomůcky pro přípravu kávy? V sekci nápoje | pomůcky pro čaj a kávu je možné objevit jedinečné tescoma šlehač na mléčnou pěnu president!
© 2023Kontakt